امر الله حسنی:

خادمیاران رضوی استان زنجان روزانه 600 زائر مشهد مقدس را بدرقه می کنند

۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۲۲:۴۴
مدیر دفتر نمایندگی استان قدس رضوی گفت: خادمیاران رضوی در ایستگاه های باب الرضا(ع) روزانه 600 زائر مشهد مقدس را بدرقه می کنند.
امر الله حسنی مدیر دفتر نمایندگی استان قدس رضوی در استان زنجان در گفتگو با خبرنگار آستان نیوز اظهار کرد: به همت خادمیاران و هماهنگی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان زنجان با راه آهن زنجان ایستگاه باب الرضا(ع) از 29 افند ماه راه اندازی شده است.
وی ادامه داد: طبق برنامه ریزی راه آهن که هر روز ساعت 10 شب از زنجان راه می افتد برنامه ویژه بدرقه مسافران مشهدالرضا(ع) توسط خادمیاران اجرا می شود. در این مراسم همراه با چاووشی اهدای هدایای متبرک انجام می شود.
حسنی افزود: در ایستگاه راه آهن باب الرضا(ع) برنامه های تبلیغی و ترویجی برای مسافران تشریح می شود و دفترچه های اطلاع رسانی توزیع می شوند.
مدیر دفتر نمایندگی استان قدس رضوی در استان زنجان ادامه داد: برای کودکان زائر مشهدالرضا(ع) نیز به همت بانوان خادمیار ایستگاه مسابقه نقاشی برگزار شده و هدایایی به رسم یادبود به آنها اهدا می شود.
وی ادامه داد: روه های سرود زنجان در دو نوبت صبح و بعداز ظهر در ایستگاه باب الرضا(ع) اجرای همخوانی خواهند داشت.
حسنی بیان کرد: روزانه 600 زائر با قطار به مشهد مقدس سفر می کنند که با ارزیابی های انجام شده حدود 150 خانواده به طور متوسط شامل می شود و سعی شده به همین میزان بسته های متبرک تقدیم زائران امام رضا(ع) شود.
وی تصریح کرد: در ایستگاه های باب الرضا(ع) سعی داریم با کمک خادمیاران چرخه خدمات به زائران را از مبدا آغاز کنیم تا با آمادگی روحی به مشهد مقدس سفر کنند.
مدیر دفتر نمایندگی استان قدس رضوی افزود: روزانه بیش از 20 خادمیار برای خدمت رسانی در ایستگاه باب الرضا(ع) استان زنجان خدمت رسانی می کنند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود