در ایام ماه مبارک رمضان در حرم رضوی صورت گرفت؛

تجدید چاپ محصولات مکتوب ویژه کودکان و نوجوانان

۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۱:۵۰
محصولات مکتوب منتخب اداره تولیدات فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی به منظور بهره‌‎مندی زائران از این محصولات در میزهاي مطالعه سامانه نورالهدي در طول ماه رمضان به چاپ مجدد رسید.
به گزارش آستان نیوز، معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی با هدف تأمین نیازهای روحی و معنوی زائران و مجاوران حرم مطهر امام رضا(ع) محصولات فرهنگی متنوعی در قالب‌های مختلف و جذاب تولید و توزیع می‌کند که تجدید چاپ تولیدات مکتوب منتخب ویژه کودکان و نوجوانان یکی از اقدامات این معاونت در زمینه ارائه خدمت به زائر است.
معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی با رویکرد تشویق و ترغیب زائران به مطالعه و کتابخوانی متناسب با سنین مختلف با محتوای سیره و زندگانی ائمه معصومین‌(ع) از بین محصولات مکتوب اداره تولیدات فرهنگی، تولیدات فاخر را انتخاب و در مناسبت‌های خاص مانند ماه رمضان تجدید چاپ می‌کند.
این آثار متنوع در طول سال و مناسبت‌های مختلف در اختیار زائران و مجاوران کودک، جوان و نوجوان حرم مطهر امام مهربانی‌ها گذاشته می‌شود.
یکی از فعالیت‌های فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی تولید کتاب است که با توجه به مناسبت‌های مختلف منتشر می‌شود.
محصولات مکتوب منتخب در راستای تجهیز میزهاي مطالعه سامانه نورالهدي حرم مطهر رضوی در سه بخش کودك، نوجوان و جوان انتخاب شده و برای بهره‌مندی زائران بارگاه منور امام هشتم(ع) تجدید چاپ شد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود