به مناسبت ولادت حضرت عیسی (ع) و آغاز سال نو میلادی

نمایشگاه کتاب‌های خارجی اسلام و مسیحیت در کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی دایر شد

۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۸:۵۳
به مناسبت ولادت حضرت عیسی (ع) و آغاز سال نو میلادی، نمایشگاهی از کتاب‌های خارجی با موضوع اسلام و مسیحیت و زندگانی حضرت عیسی بن مریم (ع) در کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی برپا شده است.
به گزارش آستان نیوز، رئیس روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان‌ قدس ‌رضوی، با بیان این مطلب گفت: در این نمایشگاه جذاب و دیدنی بیش از صد و ده عنوان، به زبانهای مختلف مانند انگلیسی، اردو،  فرانسه و... در معرض دید عموم قرار گرفته است.
محمد جواد قوی خاطرنشان کرد: این نمایشگاه که از مجموعه منحصر به فرد کتابخانه تخصصی زبانهای خارجی انتخاب شده است از نظر علمی و فرهنگی و پژوهشی در نزد محققان و علاقه مندان به موضوع اسلام و مسیحیت دارای اهمیت فراوان می باشد.
وی با بیان اینکه کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی با مجموعه کتابهای خطی و چاپ سنگی و چاپی منحصر به فرد دارای گنجینه غنی منابع مطالعاتی در موضوع اسلام و مسیحیت دارد اظهار داشت: کتابخانه تخصصی زبان‌های خارجی دارای بیش از108  هزار کتاب چاپی به 91 زبان زنده دنیا است که در بین محققان، دانش‌پژوهان و زبان‌شناسان از اهمیت فراوانی برخوردار است.
گفتنی است، نمایشگاه کتاب‌های خارجی با موضوع اسلام و مسیحیت و زندگانی حضرت عیسی بن مریم (ع) از تاریخ 5 تا 12 دی‌ماه  از ساعت 7:15 تا19 در محل کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی پذیرای عموم علاقه مندان به آثار فرهنگی می باشد.
 
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید