کسب رتبه نخست در عرصه پژوهش توسط پژوهشگر بنیاد پژوهش‌ها

۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۱:۱۱
اسماعیل برجکی پژوهشگر گروه انقلاب و تمدن نوین اسلامی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی، رتبه نخست دانشجویان برگزیده پژوهشگر سال 1397 دانشگاه مذاهب اسلامی را به خود اختصاص داد.
به گزارش خبرنگار آستان نیوز، در مراسم نکوداشت روز پژوهش سال 1397 دانشگاه مذاهب اسلامی که به همت معاونت پژوهشی و فناوری برگزار شد، از اعضای هیئت علمی برگزیده سال ۱۳۹۷، دانشجویان برگزیده پژوهشگر و رساله‌های برگزیده دکتری تجلیل به عمل آمد و از تولیدات پژوهشی دانشگاه و دستورالعمل نگارش پایان‌نامه و رساله دانشگاه مذاهب اسلامی نیز رونمایی شد.
اسماعیل رضایی برجکی، پژوهشگر گروه انقلاب و تمدن نوین اسلامی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی است که مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته تاریخ را در دانشگاه شهید بهشتی تهران گذارنده و هم اکنون در مرحله دفاع از رساله مقطع دکترای تاریخ اسلام در دانشگاه مذاهب اسلامی تهران است.
وی نزدیک به دو دهه است که در حوزه مطالعاتی تاریخ تشیع، شرح حال‌نویسی، سادات و مزارات در حال پژوهش است و همکاری با «دایره المعارف آستان قدس رضوی»، مشارکت در تألیف و تدوین «مشاهیر مدفون در حرم رضوی»، معرفی تاریخی و تحلیلی تعدادی از «مزارات ایران»، مشارکت در تدوین «دانشنامه مشاهیر توس و مشهد» و پروژه «اطلس تاریخی سادات ایران» را در کارنامه پژوهشی خود دارد.
این پژوهشگر در راستای فعالیت‌های پژوهشی خود، مقالاتی در نشریات معتبر و همایش‌های ملی و بین المللی ارائه کرده و در حال حاضر، تمرکز اصلی خود را بر تکمیل طرح «اطلس تاریخی سادات» قرار داده است.
 
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود