همزمان با دهه اول محرم؛

فلسفه عزاداری در ویژه برنامه‌های «پرسمان دینی» تبیین می شود

۱۳۹۵/۰۷/۱۲ - ۱۸:۲۵
همزمان با ایام دهه اول محرم از سوی اداره پاسخگویی به سوالات دینی آستان قدس رضوی، ویژه برنامه‌های پرسمان دینی با محوریت تبیین فلسفه عزاداری در حرم رضوی برگزار می‌شود.
به گزارش آستان نیوز، رئیس اداره پاسخگویی به سوالات دینی آستان قدس رضوی با اعلام این خبر گفت: در هفته جاری سه برنامه پرسمان دینی ویژه زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی تدارک دیده شده است.
مهدی لسانی ادامه داد: «فلسفه عزاداری و زیارت اهل بیت(ع)»، «عبرت های عاشورایی» و «روش های موثر در اجرای فریضه امربه معروف ونهی از منکر» از موضوعات این هفته برنامه پرسمان دینی است.
رئیس اداره پاسخگویی به سوالات دینی آستان قدس رضوی اظهار کرد: این جلسات با حضور حجج اسلام و المسلمین منصوری، ایزدی و ابهری در سه روز آخر هفته جاری برگزار خواهد شد.
وی اعلام کرد: برگزاری سلسله جلسات پرسمان دینی ویژه زائران و گروه های زیارتی در صحن جمهوری اسلامی حرم مطهر رضوی صورت می گیرد.
رئیس اداره پاسخگویی به سوالات دینی اظهار کرد: ویژه برنامه پرسمان دینی حرم مطهر رضوی از جمله برنامه های موفق اداره پاسخگویی به سوالات دینی حرم مطهر رضوی است که با توجه به موضوعات اعتقادی برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه پرسشگری از جمله مسائل حیاتی و مهمی است که رشد و تعالی هر فکر و اندیشه‌ای وابسته به آن است، گفت: یکی از اصولی‌ترین اهداف این اداره ایجاد بستر مناسب برای پرسش و پاسخ است؛ از این‌رو سلسله نشست‌های «پرسمان دینی» در حرم مطهر رضوی تدارک دیده شده است.

کتاب مرتبط:
- کتاب الکترونیکی " ماه دلدادگی"
- کتاب الکترونیکی هیئت " ویژه سخنرانان "
- کتاب الکترونیکی " هیئت؛ ویژه مداحان "
- کتاب الکترونیکی هیئت " ویژه عزاداران "
- مصباح الهدی (چهل حدیث از امام حسین (ع))

ویژه نامه مرتبط:
- ویژه نامه چندرسانه ای «خون خدا»
- ویژه نامه چندرسانه ای «قیام رسانه» - احکام عزاداری، سخنرانی، مداحی و هیئت و بایسته ها
- ویژه نامه چندرسانه ای رسم میانداری
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود