مراسم تجلیل از اساتید اداره پاسخگویی به سوالات دینی حرم رضوی برگزار شد

۱۳۹۵/۰۷/۰۸ - ۲۱:۰۷
در مراسمی با شکوه، از 120 نفر از اساتید نمونه اداره پاسخگویی به سوالات دینی آستان قدس رضوی تجلیل به عمل آمد.
به گزارش آستان نیوز، در ابتدای این برنامه که در تالار دانشگاه علوم سلامی رضوی برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی به قرائت قرآن پرداخت و در ادامه مهدی لسانی؛ رئیس اداره پاسخگویی به سوالات دینی آستان قدس رضوی ضمن قدردانی از اساتید، درباره اهداف و برنامه ها این اداره گزارشی را ارائه کرد.
وی با اشاره به اینکه اداره پاسخگویی به سوالات دینی در قالب 9 برنامه، به زائران و مجاوران خدمات پاسخگویی ارائه می دهد، گفت: این اداره پیگیری و نهادینه کردن سخنان مقام معظم رهبری درباره شیوه و کیفیت پاسخگویی را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده و تا کنون نیز مورد حمایت های مرحوم آیت الله واعظ طبسی و آیت الله رئیسی؛ تولیت آستان قدس رضوی قرار گرفته است.
لسانی افزود: به طور میانگین در حرم مطهر رضوی سالیانه به بیش از 4 میلیون سوال اعتقادی، شرعی و مشاوره ای پاسخ داده می شود و ویژه آشنایی اساتید به مسائل و روش های نوین، جلسات هم اندیشی به صورت پیوسته تشکیل می گردد.
وی با اشاره به تجلیل از 120 نفر از اساتید شرعی، مشاوره ای و اعتقادی یادآور شد: پاسخ دهی صحیح، تکریم زائران، تالیف کتاب و پژوهش، پیشکسوتان پاسخگویی، رزمندگان، اهتمام به ارزش های انقلابی، حضور به موقع در ساعت کاری و هم اندیشی ها، شاخصه های انتخاب اساتید برتر است.
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود