سرپرست مركز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی خبر داد؛
سرپرست مركز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی گفت: در حال حاضر 9368 نفر در کانون‌های خادم‌یاری بانوان، خانواده و خانواده شهدا به عضویت سامانه خادم‌یاری در آمده‌اند که از این تعداد 3800 خادم‌یار به صورت فعال در این کانون‌ها خدمت‌رسانی می‌کنند.
نام‌نویسی کارگاه آموزشی «موشن گرافیک» به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در مکتب هنر رضوان مشهد مقدس آغاز شد.
سه شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
به همت مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی؛
آیین میزبانی زوجین جوان از زائران پیاده در سالروز شهادت حضرت علی‌بن موسی‌الرضا(ع) تحت عنوان «من هم میزبانم» به همت مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.
سه شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
در آستانه روز ملی پارا المپیک
معاون موزه ها و ترویج میراث فرهنگی سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی از رونمایی مدال های قهرمانان پاراالمپیک موجود در گنجینه رضوی در سی امین برنامه سه شنبه های فرهنگی خبر داد.
دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
در كارگاه تخصصی «تاريخ علم و موزه‌ها» مطرح شد؛
عضو هیئت علمی پژوهشکده تاریخ علم و استاد دانشگاه تهران در کارگاه تخصصی «تاریخ علم و موزه ها» یکی از راهکارهای برقراری ارتباط و تعامل بازدید‌کنندگان با موزه را معرفی تاریخ علم اشیاء به نمایش گذاشته…
یکشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
به همت مركز امور بين الملل آستان قدس رضوي صورت گرفت؛
به همت مركز امور بين الملل آستان قدس رضوي جمعی از علمای اهل سنت کشور بنگلادش به حرم مطهر رضوی مشرف شدند.
یکشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
نمایشگاهی از مجموعه آثار هنرجویان آکادمی نقاشی‌خط کاظم خراسانی با عنوان «کارنامه» زیر نظر مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در نگارخانه رضوان مشهد گشایش یافت.
یکشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
در آستانه اربعین حسینی
آثار خطاطی هنرمند قوچانی علی‌اکبر رضوانی به مناسبت فرا رسیدن ایام اربعین حسینی در نمایشگاهی با عنوان «زلال اشک» در نگارخانه رضوان موزه مرکزی حرم مطهر به نمایش در آمد.
یکشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
محمدعلی چمی‌گو خبر داد؛
مدیر عامل مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی از گردآوری بیش از 50 هزار اثر در طول شش دوره گذشته جشنواره عکس «خانه دوست» خبر داد.
شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۰