مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی:
مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی ضمن اعلام طرح‎های متنوع این بنیاد با هدف حمایت از اقشار محروم و کاستن از اثرات ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور، از طرح جدید این بنیاد برای ماه مبارک رمضان و کمک به محرومان حاشیه‌ شهر مشهد با توزیغ ۵۰هزار بسته معیشتی خبر داد.
تولیت آستان قدس رضوی در پیامی درگذشت حاج محمود اکبرزاده از پیرغلامان و از شاعران نامدار اهل بیت(ع) را تسلیت گفت.
شنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۶
همزمان با تعطیلات نوروزی انجام شد،
همزمان با تعطیلات نوروزی سال 99 بیش از 4 هزار دقیقه برنامه نوروزی در بارگاه منور رضوی تولید و از شبکه های مختلف رسانه ملی و همچنین در بیمارستان های کرونایی سراسر کشور پخش شد.
شنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۶
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی:
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در گفت‌وگو با رادیو زیارت گفت: رویکرد برنامه‌های آستان قدس رضوی با شیوع ویروس کرونا تغییر کرده و با شرایط فاصله گذاری اجتماعی تطابق یافته است.
شنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۶
در قالب برنامه رادیویی «آقا سلام» انجام شد؛
با حضور قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی از طرح‌های فرهنگی آستان قدس رضوی برای ایام فاصله گذاری اجتماعی با عنوان «آقا سلام» در یک ویژه برنامه رادیویی با همین نام، رونمایی شد.
جمعه ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
به همت مرکز نمایشگاه‌ها و همایش‌های آستان قدس رضوی صورت گرفته است؛
مرکز نمایشگاه‌ها و همایش‌های آستان قدس رضوی طی سال گذشته موفق به برگزاری 35 نمایشگاه مختلف در سه بخش داخلی، سطح شهر و خارج از کشور شده است.
پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۴
توسط مرکز جامع ارتباطات آستان قدس رضوی صورت گرفته است؛
طی یک سال گذشته 14 میلیلون و 493 هزار و 843 پیام کوتاه به وسيله‌ی سامانه پيام كوتاه مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی به زائران و مجاوران حضرت رضا(ع) ارسال شده است.
پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۴
به نیت گشایش و رفع گرفتاری مسلمین؛
به همت مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی، قرائت دعای فرج (الهی عظم البلا) به صورت زنده و مستقیم از حرم مطهر رضوی در رسانه ملی به نیت گشایش و رفع گرفتاری مسلمین پخش می‌شود.
سه شنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس در استان خراسان رضوی از بهره مندی کادر درمانی و بیماران مبتلا به کرونای شهرستان سبزوار و مناطق کم برخوردار این شهرستان از یکهزار پرس غذای متبرک حضرت رضا(ع) خبر داد.
سه شنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۲