مسئول موکب دربانان آستان قدس رضوی در مرز شلمچه از پذیرایی 24 ساعته خادمان امام رضا(ع) از ده ها هزار زائر اربعین حسینی در مرز شلمچه خبر داد.
حجت الاسلام والمسلمین مروی در دیدار با تولیت آستان مقدس علوی:
تولیت آستان قدس رضوی گفت: حماسه بی‌نظیر و باشکوه راهپیمایی اربعین و این حرکت عظیم محبان اهل بیت علیهم‌السلام تمام توطئه‌ها و برنامه‌های دشمنان را برای ایجاد تفرقه در عراق خنثی کرد.
دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی از ارائه خدمات فرهنگی و رفاهی به زائران پاکستانی توسط این نمایندگی و با همکاری و مشارکت سایر گروه های مردمی و نهادهای انقلابی خبر داد.
دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
خدام و کارکنان رده‌های مختلف خدمتی در آستان قدس رضوی حضرت رضا(ع) می‎توانند از مجموعه‌های آبی تربیت بدنی آستان قدس رضوی با تخفیفات ویژه برخوردار ‌شوند.
دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
هر روز که به ایام حماسه اربعين نزدیک می‌شوی عشق و شور حسینی مردم بیشتر جلوه می‌کند و شکوه آن باعث می‌شود مردم تمام دشواری مسیر را به جان بخرند و به راهپیمایی عظیم اربعين حسینی(ع) بپیوندند.
دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی خبر داد:
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی ظهر امروز از موکب امام رضا علیه‌السلام در نقط صفر مرزی ایران و افغانستان بازدید کرد.
یکشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
مسئول ستاد اربعين آستان قدس رضوی در مرز مهران خبر داد،
مسئول ستاد اربعين آستان قدس رضوی در مرز مهران گفت: بیش از 600 خادم در بخش های مختلف موکب های آستان قدس رضوی در مرز مهران به زائران اربعین حسینی(ع) خدمت رسانی می کنند.
یکشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
در پی ازدحام جمعیت زائران اربعین حسینی(ع) صورت گرفت؛
تولیت آستان قدس رضوی در پی ازدحام جمعیت زائران اربعین اباعبدالحسین(ع) به ستاد اربعین این آستان دستور گسترش فوری ارائه خدمات در مرز مهران را صادر کرد.
شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
مدیر آشپزخانه آستان قدس رضوی در مرز مهران از آمادگی طبخ روزانه تا 200 هزار پرس غذا برای پذیرایی از زائران عبوری اربعین حسینی خبر داد و گفت: در این موکب 400 خادم افتخاری خدمت می کنند که 150 نفر از…
شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۰