با مجوز معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد
معاون کتابخانه های سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی، از آغاز به فعالیت بخش عضویت و خدمات امانت کتاب از امروز دهم خرداد ماه در کتابخانه¬های این سازمان بعد از 3 ماه تعطیلی خبر داد.
به همت بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی؛
«مسجد گوهرشاد در آینه هنر» عنوان اثری است که به تازگی از سوی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی منتشر و روانه بازار نشر شده است.
شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
توسط به‌نشر؛
کتاب‌های «هزار و شصت و پانصد» و «‌پُر از پروانه کن جیب جهان را» دربردارنده مجموعه اشعار مذهبی ویژه کودکان و نوجوانان است که به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) به تازگی این آثار را در قالب کتاب‌های…
شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
کتاب «تو افسرده نیستی» با بررسی و بیان راهکارهای پیشگیری و مقابله با افسردگی، به تازگی توسط به‌نشر منتشر شده است.
شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
به مناسبت 8 خرداد سالروز تأسیس کتابخانه امام رضا(ع) بیرجند توسط آستان قدس رضوی،
سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی یکی از مراکز فرهنگی، علمی و پژوهشی تأثیرگذار در منطقه به شمار می‌رود که با دارا بودن 56 کتابخانه در مشهد و سایر شهرهای کشور، یکی از غنی‌ترین…
پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۸
سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی تفاهم‌نامه همکاری مشترکی را با مرکز طبع و نشر قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران به امضاء رساند.
پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۸
به همت سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی صورت گرفت؛
سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی و اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی از طریق ویدئو کنفرانس، تفاهم‌نامه‌ای را به منظور ایجاد مرکز مطالعات خراسان جنوبی با…
پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۸
به همت بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی؛
دومین جلد از کتاب «آرایی در تمدن اسلامی» که یکی از آثار بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی است برای سومین بار تجدید چاپ شد.
چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۷
به همت بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی؛
بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی با توجه به استقبال مخاطبان کتاب «شرح صلوات شعبانیه» را برای دومین بار تجدید چاپ کرد.
سه شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۶