به همت اداره تولیدات فرهنگی آستان قدس رضوی صورت گرفت؛
به همت اداره تولیدات فرهنگی آستان قدس رضوی کتاب «خطبه غدیر» از مجموعه محصولات مکتوب معاونت تبلیغات اسلامی در فضای مجازی بارگاه منور امام مهربانی ها معرفی شد.
به همت بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی؛
کتاب «جستارهایی پیرامون جریان شناسی علوم قرآن در دوره معاصر» به تازگی از سوی بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی منتشر و روانه بازار نشر شد.
یکشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۱۹
در آستانه ولادت امام کاظم(ع)؛
کتاب «سید بغداد پژوهشی در زندگانی امام کاظم(ع)» یکی از آثار منتشر شده توسط بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی است که مولف در این اثر به بررسی ریشه‌های تشیع در بغداد و تصورات هارون از خطر امام کاظم…
یکشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۱۹
توسط معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی،
کتاب «حاضران به غایبان برسانند» به منظور گرامی داشت هفته ولایت و امامت و در راستای ترویج فرهنگ غدیر از سوی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در سایت این آستان مقدس معرفی شد.
یکشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۱۹
به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی صورت گرفت؛
سرپرست اداره تولیدات فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: سی و ‌ششمین شماره از مجله «کبوتران حرم» ویژه دهه ولایت به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی تهیه و منتشر شد.
یکشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۱۹
به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی؛
به منظور بزرگداشت دهه ولایت و امامت کتاب امامت و ولایت از مجموعه کتاب های مشکات از سوی اداره تولیدات فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی منتشر شد.
یکشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۱۹
به مناسبت عیدسعید غدیرخم،
به مناسبت عیدسعید غدیرخم کتاب «استاد» توسط موسسه جوانان آستان قدس رضوی منتشر شد.
جمعه ۱۳۹۹/۰۵/۱۷
از سوی سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی صورت گرفت؛
به مناسبت دهه امامت و ولایت، سازمان کتابخانه ‌ها، موزه ‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی بیش از 15هزار نسخه کتاب چاپی را به مراکز علمی و آموزشی مشهد و برخی شهرستان‌ های سطح کشور اهدا کرد.
پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۱۶
به همت بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی؛
«مناظرات امام رضا(ع) با علمای یهود» عنوان تازه ترین کتاب منتشر شده توسط بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی است که به زیور طبع آراسته شده است.
چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۱۵