رئیس کتابخانه و موزه وزیری یزد از اهدای 2 هزار سند ارزشمند تاریخی توسط علی‌اکبر اولیاء نماینده سابق یزد در مجلس شورای اسلامی به این کتابخانه خبر داد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اهدای مدال‌های جهانی تیم روبوکاپ این دانشگاه به آستان قدس رضوی را نشان از ارادت نخبگان جوان کشور به ساحت اهل بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام معرفی کرد.
پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
به همت دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع)؛
نخستين نشست تخصصي «جايگاه معماري و شهرسازي در تمدن سازي نوين اسلامي» به ميزباني دانشگاه بين‌المللي امام رضا(ع) در مشهد برگزار مي شود.
چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
به همت مرکز آموزش ضمن خدمت آستان قدس رضوی؛
سمینار آموزشی-علمی «هوشمندسازی در آستان قدس رضوی» به همت مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان این آستان مقدس برگزار شد
چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
به همت بنیاد‌ پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی؛
در آستانه اربعین حسینی به همت بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی، نشست تخصصی «پیام‌های جهانی اربعین» در قالب وبینار برگزار شد.
چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
با حضور دانش‌آموزان پایه اول دبستان
ویژه برنامه «کودکان قرآنی، رهروان حسینی» با حضور 100 نفر از دانش‌آموزان پایه اول دبستان در حرم مطهر رضوی برگزار شد.
سه شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۱۶
مرتضی رجوعی:
رئيس دانشگاه بين‌المللی امام رضا(ع) گفت: هدف اصلی اين دانشگاه تربيت نيروی متعهد و متخصص و دارای رابطه عاطفی و فكری منطقی با اسلام است تا بتواند برای نظام اسلامی كادرسازی كند.
دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
در سي و چهارمين جشنواره سراسري قرآن و عترت؛
نخبگان قرآني دانشگاه بين المللي امام رضا(ع) در مرحله كشوري سي و چهارمين جشنواره سراسري قرآن و عترت دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي سراسر كشور كه در قم برگزار شد، موفق به كسب دو مقام كشوري شدند.
یکشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۱۴
درنشست آموزشی «قصه‌گویی خلاق» عنوان شد،
کارشناس مذهبی با تأکید بر اینکه والدین حادثه کربلا را در قالب‌های جذاب به فرزندانشان منتقل کنند، گفت: هنر موثرترین راهکار برای نهادینه کردن واقعه عاشورا در بین کودکان است.
شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۱۳