به همت دانشگاه علوم اسلامی رضوی؛
به همت مرکز معرفت افزایی و مهارت آموزی دانشگاه علوم اسلامی رضوی با مشارکت موسسه طیبات(قم) ، دوره‌ی آموزش کاربردی «فقه معاملات بورس» به صورت برخط برگزار می‌شود.
با هدف توسعه همکاری‌های آموزشی، پژوهشی و هنری صورت گرفت؛
با هدف برگزاري «دوره‌هاي آموزشي هنر» و«تحقیقات میان رشته‌ای در این حوزه» تفاهم‌نامه همکاری آموزشی و پژوهشی فی مابین دانشگاه علوم اسلامی رضوی و موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی منعقد گردید.
شنبه ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
پژوهشگر بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی مطرح کرد:
حادثه کربلا سرآغاز فصل جدیدی از آموزش برای جامعه بشری است. حتی اگر قرن‌ها گذشته باشد بازهم با نگاهی به این واقعه، درس‌های جدیدی از این رخداد مهم تاریخ جهان می توان گرفت؛ درس‌هایی که نجات‌دهنده جامعه…
شنبه ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
مسئول خادمیاران سازمان کتابخانه‌ ها، موزه ‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی از برگزاری همایش بین ‌المللی «فعالیت‌ های داوطلبانه؛ فرصتی برای پویاسازی کتابخانه ‌ها» در سال 1400 خبر داد.
پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
کارگاه آموزشی بودجه‌ریزی عملیاتی با هدف آشنایی مدیران طرح و برنامه آستان قدس رضوی با مفاهیم، کاربرد و نحوه اجرای آن از امروز به مدت 2 روز آغاز شد.
پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
دانشگاه بين‌المللي امام رضا(ع) به‌منظور ايجاد و گسترش همکاری‌های آموزشي، پژوهشي و فرهنگي با سازمان فرهنگي و اجتماعي اهل‌بیت(ع) كشور افغانستان تفاهم‌نامه همكاري امضا كرد.
پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
رئیس سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی با حضور در دفتر نمایندگی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در قم در جریان فعالیت‌های این مجموعه قرار گرفت.
سه شنبه ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی خبر داد؛
رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی از تشکیل مرکز «مطالعات اسلامی پیشرفته» مبتنی بر علوم حوزوی باهدف تربیت مجتهدان آگاه به زمان و توانمند در راستای تأمین نیازهای جامعه خبر داد و گفت: به‌زودی این هسته حوزوی…
سه شنبه ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
به همت دانشگاه علوم اسلامی رضوی؛
کرسی علمی- ترویجی با موضوع «عزت نفس به مثابه قاعده‌ای فقهی» به همت دانشگاه علوم اسلامی رضوی در این دانشگاه برگزار شد.
دوشنبه ۱۳۹۹/۰۶/۲۴