طرح توسعه‌ بخش همودیالیز در بیمارستان فوق تخصصی رضوی در راستای رسالت‌های اجتماعی آستان قدس رضوی آغاز شد.
رئیس داروخانه‌های مؤسسه خدمات دارویی رضوی خبر داد؛
رئیس داروخانه‌های مؤسسه خدمات دارویی رضوی از توزیع ماسک، محلول‌های ضدعفونی و داروهای مورد نیاز بیماران مبتلا به کرونا در داروخانه مرکزی امام(ع) مشهد خبر داد.
جمعه ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
مدیر درمان مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی خبر داد،
مدیر درمان مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی از آماده باش کامل دارلشفاء امام رضا(ع) در نوروز 99 برای ارائه خدمات متنوع به مردم خبر داد.
پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی خبر داد،
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی از تأمین یک میلیون ماسک N95 و 500 هزار لیتر الکل طبی و 6 هزار کیت تشخیص کرونا مورد نیاز بیمارستان‌های کشور توسط آستان قدس رضوی خبر داد.
چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
به همت بنیاد کرامت رضوی انجام می‌شود؛
به همت بنیاد کرامت رضوی از مدافعان سلامت در طرح «نسیم مهر رضوی» قدردانی و تجلیل می‌شود.
شنبه ۱۳۹۹/۰۱/۰۲
در گفت‌وگو با مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی تشریح شد؛
مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی از نقش آفرینی آستان قدس رضوی در کمک به نظام سلامت کشور و حمایت معنوی از کادر درمانی و بیماران مبتلا به کرونا خبر داد.
جمعه ۱۳۹۸/۱۲/۲۳
به منظور افزایش روحیه کادر درمانی بیمارستان‌ها انجام می‌شود
به همت موسسه رسانه‌های نوین آستان قدس رضوی و با همکاری سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی، ارتباط مستقیم بارگاه منور رضوی با بیمارستان‌های درگیر کرونا در سراسرکشور برقرار می‌شود.
دوشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
مدیرعامل شرکت داروسازی ثامن خبر داد؛
مدیرعامل شرکت داروسازی ثامن با بیان اینکه خط تولید مواد ضدعفونی کننده در این شرکت داروسازی راه‌اندازی شده است، گفت: این مجموعه برای پوشش نیاز بازار و جامعه جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ظرفیت تولید…
سه شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۳
بیمارستان رضوی برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا، ملاقات حضوری بیماران بستری در بیمارستان فوق تخصصی رضوی را تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام کرد.
سه شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۳