رئیس بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی:
رئیس بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی با اشاره به لزوم تکمیل زنجیره ارزش عمران در این بنیاد تأکید کرد: شرکت‌های عمرانی فعال در عرصه ساخت‌وساز، رقیب بخش خصوصی در بخش‌های عمرانی نیستند.
مدیر عامل سازمان موقوفات ملک آستان قدس رضوی از برداشت حدود هزار کیلوگرم گل زعفران از مزارع این سازمان در سال زراعی جاری خبر داد.
دوشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۰۳
گفت‌وگو با واقفی که 4 هزار و 500 جلد کتاب به آستان قدس اهدا کرده است
کتابخوانی اتفاق جذابی است و کتابخانه برای اهل مطالعه دنیایی از علوم ناشناخته است که می تواند انسان را برای لحظاتی مسافر دنیایی ناشناخته کند که شاید تجربه کردن آن‌ در عالم واقعیت امکان ‌پذیر نیست.
پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۲۹
از ابتدای سال تاکنون صورت گرفت
رئیس اداره خدمات کتابداری کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی از اهدای بیش از 58 هزار نسخه کتاب از سوی واقفان فرهنگی به این کتابخانه از ابتدای سال تاکنون خبر داد.
پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۲۲
پای صحبت واقفی که تنها دارای زندگی‌ خود را وقف آستان مقدس رضوی کرده است
هر ساله خیل عظیمی از زائران و مجاوران از راه‌های دور و نزدیک میهمان صحن و سرای رضوی شده و در کنار زیارت شمس الشموس(ع) و انجام فریضه نماز از خدمات و امکانات متنوع آستان قدس رضوی بهره‌مند می‌شوند.
چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۲۱
هم‌کلام با سه ناذر حرم مطهر رضوی
از دیرباز میهمان شدن بر سر سفره پر برکت حضرت رضا(ع) آرزوی هر زائر و مجاور حرم مطهر رضوی بوده است. میهمانی که واقفان و ناذران بسیاری به‌واسطه خیراندیشی خود در برگزاری آن شریک بوده‌اند و عواید موقوفات…
شنبه ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
حفظ میراث فرهنگی کشور، یکی از حوزه‌هایی است که واقفان این مرز و بوم به آن توجه ویژه‌ای داشته و دارند.
سه شنبه ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
همزمان با برگزاری آیین وقف‌نامه‌ای میلاد پیامبراکرم(ص) کتابخانه و موزه ملی ملک
همزمان با برگزاری آیین وقف‌نامه‌ای میلاد پیامبراکرم(ص) در کتابخانه و موزه ملی ملک با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، نمایشگاه سیار «بُرده بوصیری» در خانه تاریخی ملک در تهران برپا شد.
دوشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
به مناسبت سالروز وقف کتابخانه و موزه ملی ملک
نام «حاج حسین آقا ملک» همچنان در بالای فهرست واقفان آستان قدس رضوی می‌درخشد و کمتر خیراندیشی در دوره معاصر توانسته موقوفه‌ای همچون کتابخانه و موزه ملی ملک از خود به یادگار بگذارد.
سه شنبه ۱۳۹۹/۰۸/۰۶