قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی تاکید کرد،
با حضور قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان موقوفات این آستان مقدس در استان تهران برگزار شد.
حجت‌الاسلام والمسلمین جمال ایزدی تاکید کرد،
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی بر ضرورت شناخت نیازهای روز جامعه در حوزه وقف تاکید کرد و گفت: نیات واقفان باید به سمت وقف‌های نوین و روز جامعه هدایت شود.
دوشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
مجموعه‌دار سکۀ مشهدی، مجموعه‌ای از سکه‌های تاریخی نادر را وقف موزۀ آستان قدس رضوی کرد که سکۀ طلای 2500 ساله و همچنین سکۀ ولایت‌عهدی امام‌رضا(ع) نمونه‌ای از نوادر این مجموعه است.
دوشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
معاون املاک و اراضی آستان قدس رضوی:
معاون املاک و اراضی آستان قدس رضوی گفت: در تلاش هستیم تا پایان امسال بخش درگاه الکترونیکی و استفاده خدمات مستاجران را به منظور پرداخت حقوق موقوفه به صورت غیر حضوری فعال کنیم.
یکشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
از ابتدای تاسیس تاکنون صورت گرفته است؛
بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی از ابتدای تاسیس تا کنون 20 اثر با موضوع وقف و نذر تولید و روانه بازار نشر کرده است.
سه شنبه ۱۳۹۸/۰۸/۰۷
آيا مي دانيد بخش روشنايي حرم مطهر رضوي، همواره بيشترين موقوفات آستان قدس رضوي را به خود اختصاص داده است؟ طبق اسناد تاريخي، بخش زيادي از روشنايي حرم مطهر در ادوار گذشته از طريق نذورات و موقوفات تأمين…
دوشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۰۶
شوق دیدن گنبد و گلدسته‌های بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) در دل‌های مردم جای جای کشور شوری زیبا برپا می کند. در میان این خیل گسترده ارادتمندان، کم نیست تعداد عاشقانی که امکان پرداخت هزینه‌های اسکان در…
دوشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۰۶
مدیرعامل موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی گفت: همزمان با ایام پایانی ماه صفر، 5 موکب تبلیغاتی در حوزه نذورات و وقف و نذر قرآن مجید، در مبادی ورودی شهر مشهد بر پا شده است.
یکشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۰۵
در شش ماهه ابتدای سال 1398 صورت گرفت؛
مدیر مرکز توسعه و نظارت بر نذورات و موقوفات آستان قدس رضوی از مراجعه بیش از یک میلیون و 168 هزار نفر به دفاتر نذورات آستان قدس رضوی در شش ماهه ابتدای سال 1398 خبر داد.
شنبه ۱۳۹۸/۰۸/۰۴