مدیر نمایندگی آستان قدس در استان خوزستان از تشرف 13 هزار و سیصد خوزستانی به حرم مطهر امام مهربانی توسط آستان قدس رضوی خبر داد و گفت: این افراد توسط خادمیاران رضوی شناسایی و با کمک خیرین محلی به مشهد…
دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
بیش از سه هزار نفر در خراسان شمالی در قالب طرح خادمیار رضوی به زائران پیاده خدمت می کنند.
دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
همزمان با اربعین حسینی و در راستای پاسداشت مقام شهدای استان کرمان، طرح «سفیران رضوی، همسفران آسمانی» با هدف انجام زیارت به نیابت از شهدا توسط خادمیاران استان کرمان در اربعین حسینی اجرا می‌شود.
دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمان خبر داد،
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمان از اعزام کاروان پزشکان خادمیار برای خدمت به زوار سیدالشهدا(ع) از این استان خبر داد.
دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
همزمان با آغاز راهپیمایی اربعین حسینی، موکب خادمیاران نمایندگی آستان قدس رضوی در تبریز از ۴۰۰ زائر ترکیه‌ای و نخجوانی استقبال و پذیرایی کرده است.
یکشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
پرچم بارگاه ملکوتی حضرت امام علی بن موسی‌الرضا(ع) توسط خادمان رضوی و با حضور زائران اربعین حسینی در شلمچه به اهتزاز درآمد.
یکشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
مراسم سالروز شهادت امام رضا(ع) با مشارکت خادمیاران امام رضا(ع) و مردم شیعه و سنی شهرستان کرمانشاه در مسجد جامع این شهرستان برگزار می‌شود.
یکشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
معاون فرهنگی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه گفت: طی سه شب گذشته بیش از ۹ هزار زائر اربعین حسینی در موکب امام رضا(ع) مرز خسروی اسکان داده شد.
یکشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۱