پیمان حسن قاسمی رئیس شورای شهر آق قلا به نمایندگی از مردم این شهر طی نامه‌ای از خدمات آستان قدس رضوی پس از بحران سیل در این منطقه قدردانی نمود.
طی 4 ماه نخست سال جاری،
سرپرست معاونت محرومیت‌زدایی آستان قدس رضوی گفت: از ابتدای سال 1398 تاكنون با مساعدت این نهاد بیش از 25 هزار زائر مستضعف و زیارت اولی از اقصی نقاط كشور به حرم مطهر امام علی بن موسی الرضا(ع) مشرف شدند.
یکشنبه ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان لرستان گفت: با مشارکت خادمیاران رضوی بیش از 50 هکتار از باغات انجیرستان گرفتار گل و لای ناشی از سیل اخیر لرستان آزادسازی شد.
یکشنبه ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
به همت خادمین سلامت دارالشفاء امام رضا(ع) صورت گرفت؛
به همت خادمین سلامت دارالشفاء امام رضا(ع)، نزدیک به 200 بیمار محروم حاشیه شهر مشهد از خدمات پزشکی تخصصی رایگان مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی بهره‌مند شدند.
پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۵/۰۳
سرپرست معاونت محرومیت زدائی و معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی آستان قدس رضوی از مناطق زلزله زده مسجد سلیمان بازدید کردند.
سه شنبه ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
حجت الاسلام والمسلمین مروی تأکید کرد،
تولیت آستان قدس رضوی گفت: خدمت به محرومان با راهبرد توانمندسازی، خط مشی حوزه محرومیت زدایی آستان قدس رضوی در سال «رونق تولید» است، در این راستا روش‌های گوناگونی را مورد بررسی و استفاده قرار خواهیم…
دوشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
حجت الاسلام والمسلمین مرویان:
مدیرعامل بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی بیان کرد: یکی از راه‌های ترویج سنت حسنه همگانی کردن فرهنگ کمک‌رسانی است و ضروری است تا روحیه کمک به خویشاوندان و همسایه به یک سنت تبدیل شود.
شنبه ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان رضوی:
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان رضوی گفت: خدمت‌رسانی به محرومان و ترویج و تقویت روحیه خدمت‌گزاری اصل مهم تعلیم و تربیت دینی است.
شنبه ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
هم‌زمان با ایام دهه کرامت،
هم‌زمان با ایام دهه کرامت آیین اهدای 370 سری جهیزیه به زوجین جوان مناطق مرزی کشور با حضور قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در مرکز نمایشگاه‌ها و همایش‌های آستان قدس رضوی برگزار شد.
پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۲۰