همزمان با هفته بسیج مستضعفان انجام شد؛
سومین مرحله طرح «مواسات و همدلی» با آماده سازی و توزیع بسته های ارزاق برای اقشار بی بضاعت حاشیه شهر مشهد صورت گرفت.
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی، بیان کرد:
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی تخصیص زمین از سوی آستان قدس رضوی به کمیته امداد امام خمینی(ره) را گامی در راستای تحقق خدمت‌رسانی به محرومین ذکر کرد و گفت: با همت آستان قدس رضوی و مشارکت سایر دستگاه…
پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
2 هکتار از اراضی آستان قدس رضوی در شهر مشهد به محرومان اختصاص یافت
آستان قدس رضوی با هدف محرومیت‌زدایی و ساخت مسکن ویژه مستضعفان، 2 هکتار از اراضی محدوده شهرک شهید باهنر مشهد را واگذار می‌کند.
پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
مدیر امور مجاورین آستان قدس رضوی در گفتگو با رادیو زیارت عنوان کرد
مدیر امور مجاورین آستان قدس رضوی در گفت و گو با رادیو زیارت از توزیع 210هزار بسته معیشتی در میان خانواده‌های کم درآمد و نیازمند جامعه از ابتدای شیوه ویروس کرونا خبر داد.
دوشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۰۳
از ابتدای سال جاری انجام شد
به همت مدیریت امور مجاوران آستان قدس رضوی، از ابتدای امسال، افزون بر 71 هزار پرس غذای متبرک حضرت رضا(ع) در میان اقشار بی‌بضاعت حاشیه شهر مشهد توزیع شده است.
چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۲۸
با رویکرد ترویج کشاورزی بهینه
مدیر پیشرفت منطقه ای موسسه عمران و توسعه رضوی گفت: با رویکرد ترویج کشاورزی بهینه، مزارع الگو با مدیریت موسسه عمران و توسعه رضوی و اجرای شرکت کشاورزی رضوی در دشت سیستان ایجاد می‌شود.
سه شنبه ۱۳۹۹/۰۸/۲۷
با هدف حمایت از اشتغال‌زایی برای بانوان سرپرست خانوار و بدسرپرست انجام شد
تفاهم‎نامه همکاری میان بنیاد کرامت رضوی و معاونت صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با هدف اشتغال‌زایی برای بانوان سرپرست خانوار و بد سرپرست در ۸ استان به امضا رسید.
شنبه ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
گزارشی از روند احداث مجتمع بین‌راهی آستان قدس رضوی در مرز میرجاوه
پرچم سبزرنگ از دور برای زائران دست تکان می‌دهد و آن‌ها را با مهربانی به سوی خود می‌خواند، زائرانی خسته که از شهر و دیار خود پای پیاده منزل‌به‌منزل راه پیموده‌اند و هنوز تا رسیدن به خانه دوست فرسنگ‌ها…
شنبه ۱۳۹۹/۰۸/۰۳
هم‌زمان با سه روز آخر ماه صفر انجام ‌شد
مدیر امور مجاوران آستان قدس رضوی از طبخ و توزیع روزانه 10 هزار پرس غذای متبرک در سه روز آخر ماه صفر در حاشیه شهر مشهد خبر داد.
یکشنبه ۱۳۹۹/۰۷/۲۷