به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی،
کارگاه تخصصی «بازیگری» به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در مکتب هنر رضوان مشهد برگزار می‌شود.
پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۸
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی مطرح کرد؛
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی گفت: بر اساس آموزه های دین مبین اسلام، مسئله اصلی هدایت است نه نجات بشر و کرونا فرصتی برای ما فراهم آورد تا به تکامل برسیم.
پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۸
مدیر عامل بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی:
مدیر عامل بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی گفت: : ما باید بیش از پرداختن به حرم و اماکن مذهبی به معرفی ائمه اطهار(ع) بپردازیم؛ در واقع بیش از اهتمام به مناسک دینی باید معرفت و بصیرت دینی داشته…
پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۸
حاج صادق آهنگران در گفت‌وگو با آستان نیوز؛
خرمشهر در آبان ماه سال 1359 سقوط کرد و غم بزرگی را بر دل ملت ایران گذاشت، اما بعد از 575 روز معادل 19 ماه تصرف این شهر توسط دشمنان، طی عملیات گسترده بیت المقدس، پس از 35 روز جنگ سخت و مقاومت رزمندگان…
پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۸
به مناسبت 8 خرداد سالروز تأسیس کتابخانه امام رضا(ع) بیرجند توسط آستان قدس رضوی،
سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی یکی از مراکز فرهنگی، علمی و پژوهشی تأثیرگذار در منطقه به شمار می‌رود که با دارا بودن 56 کتابخانه در مشهد و سایر شهرهای کشور، یکی از غنی‌ترین…
پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۸
سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی تفاهم‌نامه همکاری مشترکی را با مرکز طبع و نشر قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران به امضاء رساند.
پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۸
به همت سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی صورت گرفت؛
سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی و اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی از طریق ویدئو کنفرانس، تفاهم‌نامه‌ای را به منظور ایجاد مرکز مطالعات خراسان جنوبی با…
پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۸
دبیر دومین جشنواره «فیلم بهشت» از لغو این جشنواره به‌ دلیل تأثیر بحران کرونا بر فعالیت‌ها و رویدادهای هنری کشور خبر داد و گفت: برگزاری جشنواره «فیلم بهشت» به سال آینده موکول شد.
پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۸
رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی:
رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: رویکرد فعالیت‌های علمی و پژوهشی این دانشگاه، حرکت در مسیر تحقق تمدن نوین اسلامی است.
چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۷
به همت بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی؛
دومین جلد از کتاب «آرایی در تمدن اسلامی» که یکی از آثار بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی است برای سومین بار تجدید چاپ شد.
چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۷
به همت بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی؛
«مسائل تربیت دینی در دوره پساکرونا؛ تنگناها و فرصت‌ها» عنوان نشست علمی است که به همت بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.
چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۷
رئیس سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی تاکید کرد؛
رئیس سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی بر لزوم جلوگیری از «موازی کاری» و ترویج «هم افزایی» با هدف افزایش بهره‌وری و توسعه فعالیت‌های علمی و فرهنگی تاکید کرد.
چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۷
به همت مکتب هنر رضوان،
دومین جلسه کارگاه مجازی «خط و شخصیت» به عنوان مقدمه‌ای بر دوره جامع آموزش خط تحریری به همت مکتب هنر رضوان مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی برپا شد.
چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۷
در راستای همکاری با مشاغل آسیب دیده از کرونا انجام شد
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی از بخشودگی اجاره بهای اماکن تجاری وابسته به این نهاد تا پایان اردیبهشت ‌ماه خبر داد.
چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۷
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان یزد از توزیع ۸ هزار بسته کمک معیشتی به نیازمندان توسط خادمیاران استان یزد خبر داد.
چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۷
مدیر درمان مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی خبر داد؛
مدیر درمانی مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی از آماده‌باش پنج پایگاه ثابت فوریت‌های پزشکی این آستان ملکوتی به مناسبت بازگشایی حرم مطهر رضوی خبر داد.
سه شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
مدرس حوزه و دانشگاه:
مدرس حوزه و دانشگاه گفت: با توجه شیوع ویروس کرونا مواسات و همدلی مهمترین دستاورد ماه رمضان امسال بود.
سه شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
به مناسبت هفته جهانی بدون دخانیات مطرح شد:
همیشه با این جملات و کلمات هشداری مواجه بوده و هستیم؛ جملاتی مثل اینکه سیگار چه بلاهایی بر سر قلب و ریه ما می‌آورد اما شاید بتوان گفت به راحتی از کنار آن‌ها گذشتیم و خیلی جدی نگرفتیم.
سه شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی صورت گرفت؛
به مناسبت بازگشایی حرم مطهر رضوی، گروه‌های آوای رضوان زیر نظر مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در جوار این بارگاه ملکوتی در حال اجرای سرود هستند.
سه شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
معاون موزه‌ها و ترویج میراث فرهنگی سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با شیوع ویروس کرونا، تمامی موزه‌های این نهاد بازگشایی شده و فعالیت خود را…
سه شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
به همت بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی؛
بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی با توجه به استقبال مخاطبان کتاب «شرح صلوات شعبانیه» را برای دومین بار تجدید چاپ کرد.
سه شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۶