تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک فرهنگی بین مؤسسه کتابخانه و موزه ملی ملک و سازمان بهزیستی کشور امضاء شد.
شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
حجت الاسلام عبدالحمید واعظ شهیدی عنوان کرد:
کارشناس دینی گفت: در برخی از روایات معیار و ملاک سنجش و ارزیابی شخصیت ایمانی افراد هیچ‌گاه بر محور نماز و روزه و حج قرار داده نشده است و گفته شده که نماز و روزه پس از مدتی جزو عادات شده و ممکن است…
شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
با مشارکت تربیت بدنی آستان قدس رضوی صورت گرفت؛
مراسم ورزش باستانی تحت عنوان «قهرمان من» ویژه خادمیاران نوجوان از مدارس امام رضا(ع) در مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی برگزار شد.
شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
مدیر روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی خبر داد،
مدیر روابط عمومی مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی در آستانه آغاز مسابقات نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال از همکاری این مجموعه با هیئت فوتبال استان برای تهیه و نصب گیت‌های الکترونیکی طی هفته جاری در…
شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
بسیجیان آستان قدس رضوی به مدت سه روز از مناطق عملیاتی غرب و شمال‌غرب کشور بازدید کردند.
شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
مدیریت مرکز توسعه و نظارت بر نذورات و موقوفات آستان قدس رضوی خبر داد؛
مدیر مرکز توسعه و نظارت بر نذورات و موقوفات آستان قدس رضوی گفت: همزمان با ایام دهه ولایت از سوی آستان قدس رضوی 150 کارت هدیه به فقرای سادات از محل عواید موقوفه عضدالملک توزیع شد.
شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
گفت وگوی آستان نیوز با حافظ نخبه قرآن
محمد سعيد بیلکار گفت: حفظ قرآن کریم با ایجاد خودباوری، بیشترین زمینه پیشرفت در تحصیل و ورزش را برایم فراهم کرد.
شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
یک جوان فرانسوی با حضور در دفتر مدیریت امور زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی مسلمان شد.
شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
به همت بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی
به همت بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی نشست تخصصی «راهبردهای مراکز آموزشی دینی مسیحی برای ترویج سبک زندگی» برگزار شد.
شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
همزمان با ایام دهه ولایت و سالگرد بازگشت پیروزمندانه آزادگان به میهن اسلامی جمعی از کارکنان آستان قدس رضوی با آزادگان سرافراز میهن دیدار و گفت‌وگو کردند.
شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
طرح اهدای خون همزمان با ایام دهه امامت و ولایت به همت پایگاه مقاومت بسیج دارالشفای امام رضا(ع) در بارگاه منور رضوی اجرا شد.
شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی؛
ویژه‌نامه فرهنگی «کبوتران حرم» از سوی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی تولید شد.
شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
مدیر عامل موسسه بذر و نهال رضوی از تولید بیش از 50 هزار پایه رویشی در حوزه نهال با استفاده از تکنولوژی کشت بافت توسط این موسسه تا پایان سال جاری خبر داد.
شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
مدیر کشت و صنعت انابد تابعه سازمان اقتصادی رضوی از رشد 30 درصدی تولید دانه روغنی کلزا توسط این کشت و صنعت در سال زراعی 98 – 97 خبر داد.
شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
مسئول دفتر نمايندگي آستان قدس رضوي در کاشان، گفت: 64 برگزیده از بین شرکت کننده 1500 در مسابقه كتابخوانى از کتاب«بر مدار آفتاب» به عنوان بزرگترین مسابقه کتابخوانی کاشان ویژه دهه کرامت در مراسم قرعه…
شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان گلستان گفت: خادمیاران رضوی استان گلستان در عید غدیر بیش از 10 هزار غذای نذری بین نیازمندان توزیع کردند.
جمعه ۱۳۹۸/۰۶/۰۱
مسئول کانون خادمیاران رضوی خلخال؛
مسئول کانون مرکزی خادمیاران رضوی شهرستان خلخال گفت: پس از شناسایی، ۴۸ نفر از خانواده های بی بضاعت و کم برخوردار مناطق محروم و روستایی شهرستان خلخال به زیارت حرم مطهر حضرت شمس الشموس حضرت امام رضا (ع…
جمعه ۱۳۹۸/۰۶/۰۱
مدیرعامل بیمارستان رضوی:
مدیرعامل بیمارستان رضوی گفت: اتاق‌های عمل‌ ۱۸گانه بیمارستان رضوی در کشور بی‌نظیر است.
جمعه ۱۳۹۸/۰۶/۰۱
رئیس بنیاد سلامت آستان قدس رضوی:
رئیس بنیاد سلامت آستان قدس رضوی گفت: جامعه پزشکی کشور از ابتدای انقلاب در اتفاقات ملی پیش‌قدم است.
جمعه ۱۳۹۸/۰۶/۰۱
تولیت آستان قدس رضوی:
تولیت آستان قدس رضوی گفت: خادمی حضرت رضا(ع) تنها به لباس خادمی و حضور در حرم مطهر منحصر نمی‌شود بلکه تمام شئون زندگی خادمان بارگاه رضوی باید امام رضایی باشد..
جمعه ۱۳۹۸/۰۶/۰۱
در بیستمین روز ماه ذی‌حجه؛
هم زمان با بیستمین روز از ماه ذیالحجه و روز میلاد امام موسی کاظم(ع) کودکان زائر و مجاور با حضور در مهدالرضا(ع) حرم مطهر رضوی این میلاد فرخنده و مسعود را جشن گرفتند.
پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۵/۳۱