150 بسته کالای غذایی و مواد بهداشتی ویژه خانواده های محروم و نیازمند کرمانی به همت خادم یاران رضوی کانون محله ای امام جعفر صادق(ع) و خیرین در این شهر توزیع شد.
دوشنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
مهر امام رضا(ع) جانی تازه بر مدافعان سلامت بیمارستان امام حسین(ع) شهرستان تنگستان در استان بوشهر بخشید.
دوشنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
مدیر کانون مرکزی خادم‌یاران رضوی شهرستان کاشمر گفت: بیماران بستری شده در بیمارستان‌ها و مدافعان سلامت در این شهرستان از غذای متبرک حضرت متنعم شدند.
دوشنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در زنجان، بخشی از خدمات انجام گرفته را در حوزه‌های مختلف مبارزه با کرونا توسط خادم‌یاران رضوی در شهرستان ‌های این استان تشریح کرد.
دوشنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
خادم‌یاران رضوی شهرستان رفسنجان ۲۱۴ بسته معیشتی و بسته غذایی را در قالب یک کامیون به سیل‌زدگان رودبار جنوب واقع در استان کرمان ارسال کردند.
دوشنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
هم‌زمان با شیوع ویروس کرونا در کشور، روزانه 5000 ماسک به همت خادم‌یاران رضوی زنجان زنجان تولید می‌شود.
دوشنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
آیین «نسیم مهر رضوی» در بیمارستان ولیعصر‌(عج) استان زنجان برپا شد.
دوشنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
کادر درمانی و بیماران بیمارستان رازی اهواز، میزبان خادم‌یاران رضوی و سفیران امام رئوف شدند.
دوشنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
مدیر مرکز جامع مشاوره آستان قدس رضوی خبر داد؛
مدیر مرکز جامع مشاوره، رشد و توانمندسازی آستان قدس رضوی از خدمت‌رسانی این مرکز در قالب کارگروه تخصصی «بهداشت روان در گذر از کرونا» به مردم تا پایان کامل این بحران خبر داد.
دوشنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
کتاب «پرسش‌های دختر؛ پاسخ‌های پدر» اثری با موضوع پاسخ به شبهات دینی در روزگار کرونایی است که توسط به‌نشر روانه بازار کتاب شده است.
دوشنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
به همت انتشارات به‌نشر؛
با انتشار کتاب‌های «خدا جونم چه جوری دنیا رو آفریدی» و «خدا همیشه اینجاست» ، مجموعه «ترانه‌های نیایش» از انتشارات به‌نشر به هشت جلد رسید.
دوشنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
آیت الله کاظم صدیقی در گفتگو با آستان نیوز:
امامان معصوم(ع) دارای ولایت الهی و همیشگی هستند و به حکم پروردگار بر همه کائنات احاطه دارند؛ ما را می‌بینند، صدای ما را می‌شنوند و به سلام ما پاسخ می‌دهند. بنابراین از هر کجای عالم می‌توانیم با قصد و…
دوشنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی:
مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی ضمن اعلام طرح‎های متنوع این بنیاد با هدف حمایت از اقشار محروم و کاستن از اثرات ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور، از طرح جدید این بنیاد برای ماه مبارک رمضان و کمک به محرومان…
دوشنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
رئیس اداره علوم قرآنی آستان قدس رضوی خبر داد؛
رئیس اداره علوم قرآنی آستان قدس رضوی از اجرای طرح میلیون‌ها صلوات همزمان با عید نیمه شعبان و روز ولادت امام زمان(عج) خبر داد.
یکشنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۷
گذری بر نمایشگاه مجازی «منتخب آثار هنر عصر قاجار» کتابخانه و موزه ملی ملک
کتابخانه و موزه ملی ملک بزرگترین موقوفه فرهنگی آستان قدس رضوی در تهران این روزها با توجه تعطیلی موزه‌ها به منظور مقابله با شیوع بیماری کرونا، خدمات غیرحضوری و مجازی خود را گسترش داده است.
یکشنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۷
حجت الاسلام والمسلمین راشد یزدی در گفتگو با آستان نیوز:
حجت الاسلام والمسلمین محمد کاظم راشد یزدی با اشاره به اینکه در زیارت امامان معصوم(ع) قرب و بعد اهمیت ندارد، گفت: اگر مقام و جایگاه ائمه اطهار(ع) را بشناسیم و مفهوم زیارت را درک کنیم می فهمیم که زیارت…
یکشنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۷
تولیت آستان قدس رضوی در پیامی درگذشت حاج محمود اکبرزاده از پیرغلامان و از شاعران نامدار اهل بیت(ع) را تسلیت گفت.
شنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۶
به همت مؤسسه جوانان آستان قدس رضوی،
به همت مؤسسه جوانان آستان قدس رضوی فراخوان دوره تربیت استاد عقاید اسلامی، با عنوان «برهان» اعلام شد.
شنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۶
مسئول کانون مرکزی خادم‌یاران رضوی شهرستان چادگان با تقدیر از حماسه آفرینی مدافعان سلامت گفت: کانون مرکزی خادم‌یاران شهرستان چادگان به این منظور، ۱۹۰پرس غذای متبرک رضوی را بین بیماران مبتلا به کرونا و…
شنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۶
مسئول کانون مرکزی خادم‌یاران رضوی شهرستان نجف‌آباد خبر داد؛
مسئول کانون مرکزی خادم‌یاران رضوی شهرستان نجف‌آباد گفت: خادم‌یاران کانون مرکزی شهرستان نجف‌آباد در این روز‌های سخت، در تلاش‌اند تا به هر نحوی در شکست ویروس منحوس کرونا، مدافعان سلامت را یاری دهند.
شنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۶
همزمان با تعطیلات نوروزی انجام شد،
همزمان با تعطیلات نوروزی سال 99 بیش از 4 هزار دقیقه برنامه نوروزی در بارگاه منور رضوی تولید و از شبکه های مختلف رسانه ملی و همچنین در بیمارستان های کرونایی سراسر کشور پخش شد.
شنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۶