سرپرست مركز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی خبر داد؛
سرپرست مركز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی گفت: در حال حاضر 9368 نفر در کانون‌های خادم‌یاری بانوان، خانواده و خانواده شهدا به عضویت سامانه خادم‌یاری در آمده‌اند که از این تعداد 3800 خادم‌یار به…
سه شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
به همت بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی؛
به همت بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی کتاب «زید بن ثابت و نقش او در تاریخ نگارش قرآن کریم» روانه بازار نشر شد.
سه شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
نام‌نویسی کارگاه آموزشی «موشن گرافیک» به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در مکتب هنر رضوان مشهد مقدس آغاز شد.
سه شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
مسئول موکب دربانان آستان قدس رضوی در مرز شلمچه از پذیرایی 24 ساعته خادمان امام رضا(ع) از ده ها هزار زائر اربعین حسینی در مرز شلمچه خبر داد.
سه شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
به همت مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی؛
آیین میزبانی زوجین جوان از زائران پیاده در سالروز شهادت حضرت علی‌بن موسی‌الرضا(ع) تحت عنوان «من هم میزبانم» به همت مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.
سه شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
مدیرعامل بیمارستان رضوی خبر داد،
مدیرعامل بیمارستان رضوی از استقرار بیمارستان سیار رضوی در عمود 320 مسیر نجف و کربلا خبر داد.
دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
مسئول ستاد اربعین آستان قدس رضوی:
مسئول ستاد اربعین آستان قدس رضوی از افزایش حجم خدمت‌رسانی به زائران حسینی در مرز مهران خبر داد.
دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
چند روزی بیشتر به اربعین حسینی باقی نمانده است؛ این روزها شاهدیم شیفتگان و محبان ابا عبدالله‌الحسین(ع) از گوشه گوشه دنیا خود را به کربلای معلی سرزمین خون و قیام می‌رسانند و حماسه‌ای به نام پیاده‌روی…
دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
کتاب «گوشه شِشُم عاشقی» روایتگر داستان‌های عاشورایی ویژه نوجوانان است که به تازگی از سوی به‌نشر‌(انتشارات آستان قدس رضوی) به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی روانه بازار کتاب شده است.
دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
در آستانه فرا رسیدن اربعین حسینی
در آستانه فرا رسیدن اربعین حسینی، مجموعه کتاب‌ «بچه‌های عاشورا» در قالب کتاب‌های پروانه ویژه کودکان و نوجوانان توسط به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) منتشر شد.
دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
حجت الاسلام والمسلمین مروی در دیدار با تولیت آستان مقدس علوی:
تولیت آستان قدس رضوی گفت: حماسه بی‌نظیر و باشکوه راهپیمایی اربعین و این حرکت عظیم محبان اهل بیت علیهم‌السلام تمام توطئه‌ها و برنامه‌های دشمنان را برای ایجاد تفرقه در عراق خنثی کرد.
دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی از ارائه خدمات فرهنگی و رفاهی به زائران پاکستانی توسط این نمایندگی و با همکاری و مشارکت سایر گروه های مردمی و نهادهای انقلابی خبر داد.
دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
خدام و کارکنان رده‌های مختلف خدمتی در آستان قدس رضوی حضرت رضا(ع) می‎توانند از مجموعه‌های آبی تربیت بدنی آستان قدس رضوی با تخفیفات ویژه برخوردار ‌شوند.
دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
مدیر عامل شرکت تهیه و تولید فرش آستان قدس رضوی از مفروش کردن میانگین حدود 6 میلیون مترمربع از صحن‌های حرم مطهر رضوی به صورت ماهیانه خبر داد.
دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
70 درصد از باغات کشور به روش سنتی احداث شده، باغاتی که نیازمند اصلاح و نوسازی است، آن هم در کشوری همچون ایران که به ویژه در سال‌های اخیر با بحران کم آبی و خشکسالی دست و پنجه نرم می‌کند، حال آنکه…
دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
زمانی که یک کتاب خوب می‌خوانیم، می‌آموزیم که در زندگی چطور رفتار کنیم و چگونه خط فکری خودمان را پیدا کرده و شکل دهیم. کتاب خوب این فرصت را به خواننده خود می‌دهد تا قبل از تجربه کردن، جواب مناسب را…
دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
مدیر نمایندگی آستان قدس در استان خوزستان از تشرف 13 هزار و سیصد خوزستانی به حرم مطهر امام مهربانی توسط آستان قدس رضوی خبر داد و گفت: این افراد توسط خادمیاران رضوی شناسایی و با کمک خیرین محلی به مشهد…
دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
بیش از سه هزار نفر در خراسان شمالی در قالب طرح خادمیار رضوی به زائران پیاده خدمت می کنند.
دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
همزمان با اربعین حسینی و در راستای پاسداشت مقام شهدای استان کرمان، طرح «سفیران رضوی، همسفران آسمانی» با هدف انجام زیارت به نیابت از شهدا توسط خادمیاران استان کرمان در اربعین حسینی اجرا می‌شود.
دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمان خبر داد،
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمان از اعزام کاروان پزشکان خادمیار برای خدمت به زوار سیدالشهدا(ع) از این استان خبر داد.
دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
هر روز که به ایام حماسه اربعين نزدیک می‌شوی عشق و شور حسینی مردم بیشتر جلوه می‌کند و شکوه آن باعث می‌شود مردم تمام دشواری مسیر را به جان بخرند و به راهپیمایی عظیم اربعين حسینی(ع) بپیوندند.
دوشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۲۲