مراسم رونمایی و خوانش کتاب «هم‌قسم» اثر برگزیده شانزدهمین دوره کتاب سال خراسان رضوی در مشهد برگزار می‌شود.
پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
مراسم تجلیل از تیم ملی بانوان کبدی ایران امروز با حضور متولیان استانی و کشوری ورزش و ورزشکاران و پیشکسوتان رشته کبدی مشهد در تربیت بدنی آستان قدس رضوی برگزار شد.
پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
کاروان تیم ملی کبدی بانوان شامگاه گذشته با استقبال خادمان و جمعی از وزشکاران و متولیان تربیت بدنی آستان قدس رضوی وارد مشهد شد.
پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
رئیس بنیاد سلامت آستان قدس رضوی:
رئیس بنیاد سلامت آستان قدس رضوی گفت: این آستان مقدس ظرفیت‌ گسترده‌ای در حوزه سلامت دارد.
پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
شرکت داروسازی ثامن در نمایشگاه جانبی سومین کنگره سراسری «بیماری‌های تنفسی کودکان» در گرگان شرکت کرد.
پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
محصولات شرکت داروسازی ثامن در نمایشگاه جانبی هفدهمین کنگره بین‌المللی «نفرولوژی، دیالیز و پیوند» در تبریز و پانزدهمین همایش سراسری «سم‌شناسی» در تهران معرفی شد.
پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
مدیر کانون کتاب و کتابخوانی آستان قدس رضوی نمایندگی خراسان جنوبی گفت: گروه های مردمی و ارگان های آموزشی و فرهنگی، بیش از هزار جلد کتاب به کانون کتاب و کتابخوانی آستان قدس رضوی نمایندگی خراسان جنوبی…
پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
با توجه به برودت هوا و بارش‌های جوی؛
رئیس اداره امور خدمات عمومی حرم مطهر رضوی اعلام کرد: با توجه به بارش برف و باران در چند روز اخیر و جلوگیری از لغزندگی کف صحن ها، مسیرهای تردد زائران و مجاوران در حرم مطهر رضوی ایمن سازی شده است.
پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
به میزبانی مرکز امور بین‌الملل آستان قدس رضوی؛
جمعی از علما و بزرگان اهل سنت و نمایندگان مزارات کشور عراق به حرم مطهر رضوی مشرف شدند.
پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
110زوج جوان از سراسر کشور فصل مشترک زندگی خود را با میزبانی مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی و معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در کنار مضجع شریف امام رضا(ع) آغاز کردند.
پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی؛
سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی در راستای ترویج و توسعه معارف و فرهنگ رضوی و بهره‌‏گیری از ظرفیت‌‏های موجود در کانون‏‌های تخصصی کتاب و کتاب‌خوانی تفاهم نامه ای را با نهاد…
پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
جمعی از فعالان فرهنگی کشور سوریه ضمن زیارت مرقد مطهر حضرت امام رضا(ع) از برنامه‌های فرهنگی و مذهبی مدیریت زائران غیر ایرانی حرم مطهر رضوی بهره‌مند شدند.
پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
فرمانده پایگاه بسیج آستان قدس رضوی از اعلام آمادگی بسیجیان این سازمان برای حضور در راهپیمایی حمایت از اتحاد ملی و ابراز انزجار از هنجارشکنان و اغتشاشگران کشور خبر داد.
پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
جمعی از کتابداران و مسئولان کتابخانه‌های تخصصی نهادهای دولتی تهران به مناسبت هفته کتاب از کتابخانه و موزه ملی ملک دیدن کردند.
پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
در گفت‌وگو با سید محمدجواد هاشمی‌نژاد مطرح شد؛
مسئله وحدت میان امت اسلامی، امر بسیار مهم و اساسی است که نه تنها در قرآن بلکه پيشوايان دینی نیز بدان تأکید فراوان داشتند؛ بر اساس همین رهنمودها، با توجه به موقعيت حساس كنوني جهان اسلام جمهوری اسلامی…
پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
به همت مؤسسه کتابخانه و موزه ملی ملک،
دو بسته نمایشگاهی «سکه‌های تاریخی» و «النکاح سنتی» مؤسسه کتابخانه و موزه ملی ملک به دو مرکز پژوهشی پایتخت ارسال شد.
پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
هم‌زمان با هفته کتاب محقق شد؛
نشست تخصصی «بررسی فراهم‌آوری نسخه‌های قدیمی» هم‌زمان با هفته کتاب در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد.
پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی:
رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: مهم ترین مسئولیتی که بر عهده مدیران، کارکنان و خادمان آستان مقدس حضرت رضا(ع) قرار داده شده، تسهیل و تسریع جریان خدمت به زائران است و باید در این زمینه گام…
پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
کاروان زیارتی طرح فرهنگی_آموزشی با عنوان «هم سایه» توسط نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان شمالی به مشهد مقدس اعزام شد.
پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی،
به همت کانون کتاب و کتابخوانی خادمیاران آستان قدس رضوی کرمان ایستگاه های مطالعه کتاب در سطح شهر کرمان برپا شد.
پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
حجت‌الاسلام علی جلائیان اکبرنیا:
معاون پژوهشی بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی شخصیت آیت الله میرزا جوا آقا تهرانی را شخصیتی تاثیرگذار در اجتماع دانست.
پنجشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۳۰