با هدف کسب رضایت مشتریان صورت گرفت؛

خدمات اعتباری و تخفیف کارمزد به سرمایه‌گذاران توسط شرکت کارگزاری رضوی

۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۲۳:۲۰
مدیر عامل شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی گفت: این شرکت برای کسب رضایت مشتریان عمده و دارای ارزش معاملات بالا، خدمات اعتباری و تحفیف کارمزد را در چارچوب قوانین کانون کارگزاران در نظر گرفته است.
یوسف پاشانژاد در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: شرکت کارگزاری رضوی با توجه به نیازهای مشتریان، اقدامات خود در چند حوزه متمرکز کرده که ارائه خدمات معاملات آنلاین و آفلاین در حوزه مشتریان خرد شرکت، یکی دیگر از این فعالیت ها به شمار می‌رود.
وی ادامه داد: رایزنی و مذاکره برای جذب مشتریان جدید و اعطای مشوق‌های مکفی به مشتریان، از مهم‌ترین فعالیت‌های کارگزاری رضوی برای افزایش هر چه بیشتر معاملات در 3 ماهه نخست سال جاری بوده است.
مدیر عامل شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی افزود: علاوه بر این، می‌توان توسعه زیر‌ساخت خدمات‌رسانی به مشتریان و آموزش کارکنان در حوزه فعالیت‌های تخصصی را نام برد.
پاشانژاد با اشاره به ضرورت تشکیل بورس‌های اوراق بهادار و فرابورس گفت: بورس، امکان ایجاد تجهیز منابع مازاد و تخصیص بهینه آن به فرصت‌های سرمایه‌گذاری مناسب را فراهم می‌آورد.
وی ادامه داد: در این فرآیند از یک سو، بورس طیف وسیعی از فرصت‌های سرمایه‌گذاری با سطوح ریسک مختلف را در اختیار سرمایه‌گذاران قرار می‌دهد و از سوی دیگر امکان تأمین مالی نسبتا ارزان قیمت را در اختیار بنگاه‌های اقتصادی می‌گذارد.
مدیر عامل شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی تأکید کرد: در واقع بازار سرمایه و به ویژه بازار بورس اوراق بهادار این امکان را فراهم می‌کند تا اشخاص به میزان دارایی خود از طریق سرمایه‌گذاری، در سود حاصله شریک شود.
پاشانژاد شفافیت اطلاعات مالی شرکت‌ها، قیمت‌گذاری منصفانه مبتنی بر عرضه و تقاضا، سرعت در معاملات و قابلیت نقدشوندگی بالا را از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های بورس عنوان کرد.
وی با اشاره به اهمیت ایجاد بازاری سازمان یافته در هر یک از بورس‌های کالا و انرژی تصریح کرد: قانون تجارت و قانون بازار اوراق بهادار مصوب مجلس شورای اسلامی قوانین حاکم بر بورس و فرابورس است.
مدیر عامل شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی ادامه داد: این قوانین در کنار دستورالعمل‌های شورای عالی بورس و سازمان بورس و اوراق بهادار، چگونگی انتشار و معامله اوراق بهادار را در بورس تهران و فرابورس ایران معین می‌کنند.
پاشانژاد اضافه کرد: این شرکت نیز زیر نظر کانون کارگزاران بورس و سازمان بورس بوده و تابع قوانین آن‌ها است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود