حضور منطقه ویژه اقتصادی سرخس در نخستین نمایشگاه «ساخت سرخس»

۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۲۱:۱۳
مدیرعامل موسسه منطقه ویژه اقتصادی سرخس تابعه سازمان اقتصادی رضوی از حضور این موسسه در نخستین نمایشگاه «ساخت سرخس» خبر داد.
احمد صادقی گلمکانی در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: نخستین نمایشگاه ساخت سرخس به همت شرکت پالایشگاه شهید هاشمی نژاد در شهرک شهید مهاجر این شهر در حال برگزاری است.
وی ادامه داد: در این نمایشگاه بخش‌هایی همچون شرکت‌های صنعتی، پوشاک، کشاورزی، صنایع دستی، بخش‌های تولیدی و IT و... حضور دارند.
مدیر عامل موسسه منطقه ویژه اقتصادی سرخس با اشاره به فعالیت‌های این منطقه در نمایشگاه مذکور تصریح کرد: منطقه ویژه سرخس در این نمایشگاه دارای غرفه مجزا است که به معرفی صنایع مستقر در منطقه و شناساندن ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های منطقه ویژه به بازدید‌کنندگان می‌پردازد.
صادقی گلمکانی ادامه داد: در این نمایشگاه حدود 25 سرمایه‌گذار مستقر در منطقه ویژه اقتصادی سرخس شرکت کرده که محصولات تولیدی خود را در معرض دید علاقه‌مندان گذاشته‌اند.
وی معرفی منطقه ویژه اقتصادی سرخس تابعه سازمان اقتصادی رضوی به عنوان قطب صنعت در شرق کشور و همچنین ایجاد اشتغال‌های جدید به همت جوانان بومی را از جمله اهداف این موسسه از شرکت در نخستین نمایشگاه «ساخت سرخس» عنوان کرد.
مدیر عامل موسسه منطقه ویژه اقتصادی سرخس تأکید کرد: در این نمایشگاه ارایه خدمات برای کارآفرینان کاملا رایگان است.
صادقی گلمکانی درباره مزیت‌ها و دستاوردهای حضور منطقه ویژه اقتصادی سرخس در این نمایشگاه خاطرنشان کرد: بازدیدکنندگان ضمن آشنایی با ظرفیت‌های این منطقه، می‌توانند از نزدیک با نمونه‌های تولیدی واحدهای مستقر در منطقه آشنا شده و زمینه برای جذب بیش از پیش سرمایه‌گذاران فراهم می‌شود.
لازم به یادآوری است، نخستین نمایشگاه «ساخت سرخس» توسط شرکت پالایشگاه شهید هاشمی‌نژاد در شهرک شهید هاجر این شهر از نهم تا دوازدهم تیر ماه جاری در حال برگزاری است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود