ساخت ملزومات چوبی هتل گلشن توسط شرکت چوب آستان قدس رضوی

۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۷:۰۷
مدیر عامل شرکت صنایع چوب آستان قدس رضوی گفت: پروژه ساخت ملزومات چوبی هتل گلشن توسط این شرکت در دستور کار است.
محمد جواد طبسی در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: در قالب این پروژه قرار است شرکت چوب آستان قدس رضوی اقداماتی همچون تهیه و تأمین، اجرا و نصب دکوراسیون کامل چوبی به تعداد 35 اتاق و سوییت شامل تمامی درب‌های ورودی و سرویسی، پاتخت، سرتخت، کمد، میز تلویزیون و... را انجام دهد.
وی ادامه داد: در حال حاضر اندازه‌گیری‌های ملزومات مورد نیاز انجام شده است و پس از نهایی شدن نسبت به ساخت اقدام خواهد شد.
مدیر عامل شرکت صنایع چوب آستان قدس رضوی، مدت زمان اجـرای این پیمان را 5 ماه عنوان کرد و افزود: پیش‌بینی می‌شود این پروژه آذر ماه سال جاری در صورت تأمین بودجه مربوطه به اتمام برسد.
طبسی با اشاره به جنس ملزومات مورد استفاده در هتل گلشن گفت: ملزومات چوبی با توجه به درخواست کارفرما از جنس صفحه‌ای روکش چوبی با رنگ پلی اورتان و یراق‌آلات ویژه و... می‌باشد که از بهترین کیفیت برخوردار است.
وی ادامه داد: در این پروژه حسب درخواست کارفرما قرار است از هنر دکوراسیون هتلی استفاده شود.
مدیر عامل شرکت صنایع چوب آستان قدس رضوی با بیان این که کارهای چوبی مربوط به این پروژه در 3 فاز ساخته و ارسال می‌شود، افزود: در فاز نخست، ساخت ملزومات چوبی اتاق‌ها، در فاز دوم ساخت درب‌ها و در فاز سوم، کنترل نهایی و تحویل به کارفرما انجام می‌شود.
طبسی با اشاره به پروژه‌های انجام شده در ارتباط با ملزومات چوبی آستان قدس رضوی توسط این شرکت تصریح کرد: ساخت ملزومات چوبی حرم مطهر حضرت رضا علیه‌السلام، ساخت و تجهیز ملزومات چوبی پروژه‌های زائر‌شهر رضوی در طرق و زائر‌سرای رضوی خیابان چمن و... بخشی از پروژ‌ه‌های این شرکت به شمار می‌رود.
وی درباره پروژه‌های در دست اقدام این شرکت در سال جاری خاطر‌نشان کرد: این شرکت در حال حاضر پروژه‌هایی همچون تجهیز و ساخت ملزومات چوبی هتل ارغوان، پروژه مسکونی مهر کوهسنگی و... را در دستور کار دارد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود