حمیدرضا اصیلی:

اجرای صحیح سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، راه حل بسیاری از مشکلات صنایع است

۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۱۸:۴۷
مدیر عامل شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی گفت: اجرای صحیح سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، راه حل بسیاری از مشکلات صنایع است.
حمید‌رضا اصیلی در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: اقتصاد مقاومتی یکی از موضوعات مورد تأکید رهبر معظم انقلاب است که شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی در این راستا اقداماتی همچون استفاده بهینه از امکانات موجود، تلاش صد در صدی تأمین مواد و لوازم مورد نیاز خود از محصولات داخلی کشور و جلوگیری از ضایعات و هدر‌رفت انرژی را انجام داده است.
وی با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته در خصوص توانمندسازی نیروی کار به عنوان یکی از موارد مطرح شده در سیاست‌های اقتصاد مقاومتی گفت: این شرکت از طریق بهره‌گیری از دوره‌های آموزشی و چابک‌سازی و همچنین اعتماد‌سازی در بین نیروها، توانسته این توانمندی را هر چه بهتر به منصه ظهور برساند.
مدیر عامل شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی ادامه داد: رشد بهره‌وری در اقتصاد نیز یکی دیگر از موارد در دستور کار این شرکت به شمار می‌رود که بدین منظور اصلاح نظام بودجه شرکت منجر به استفاده بهتر از فرصت‌های صنعت در داخل و در نهایت افزایش بهره‌وری شده است.
اصیلی ادامه داد: معتقد هستیم در صورت تعامل با دنیا نیز می‌توانیم از فرصت‌های خارجی به منظور افزایش بهره‌وری، استفاده بهینه داشته باشیم.
وی درباره برنامه‌های شرکت فرآورده‌‌های غذایی رضوی در زمینه مدیریت مصرف با تأکید بر اجرای سیاست‌های کلی اصلاح الگوی مصرف بیان کرد: از طریق برنامه‌ریزی انجام شده و هماهنگی با شرکت برق، در زمان‌های پیک مصرف برق با کاهش مصرف انرژی و استفاده از ژنراتور داخلی شرکت، این مهم محقق شده است.
مدیر عامل شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی ادامه داد: همچنین برای تولید در زمان‌های خارج از زمان مصرف روزانه، برنامه‌ریزی دقیقی صورت گرفته است.
اصیلی از برنامه‌ریزی برای تولید متناسب با نیازهای صادراتی توسط این شرکت سخن گفت و افزود: نیازهای صادراتی در قالب سفارش طرف‌های خارجی بوده که پس از أایید و دریافت سفارش، برنامه‌ریزی تولید آن محصول با بهترین کیفیت انجام می‌شود.
وی ادامه داد: امیدواریم با تعاملات بهتر، حجم صادراتی شرکت افزایش یاید که به نوبه خود رونقی برای صادرات محسوب می‌شود.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود