یوسف پاشانژاد:

ارایه خدمات مناسب، رویکرد نخست کارگزاری رضوی در بورس‌های کالا و انرژی است

۱۳۹۸/۰۴/۱۴ - ۲۲:۴۰
مدیر عامل شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی گفت: ارایه خدمات مناسب، رویکرد نخست این کارگزاری در بورس‌های کالا و انرژی طی سال جاری است.
یوسف پاشانژاد در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: با توجه به رقابتی بودن صنعت کارگزاری به ویژه در بخش‌های کالا و انرژی، افزایش سهم بازار یکی از مهم‌ترین اهداف شرکت‌های فعال در این صنعت به شمار می‌رود و از این رو شرکت‌ها، سرمایه‌گذاری‌های گسترده‌ای را در این زمینه انجام داده‌اند.
وی ادامه داد: در همین راستا شرکت کارگزاری رضوی نیز تلاش کرده در وهله نخست مشتریان فعلی خود را از طریق ارائه خدمات مناسب حفظ کند و توسعه دهد.
مدیر عامل شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی افزود: همچنین این شرکت در صدد است در گام دوم از طریق مذاکره با شرکت‌ها، عرضه محصولات آن‌ها را در بورس‌های کالا و انرژی بر عهده گیرد.
وی با اشاره به تعداد مشتریان فعال شرکتی کارگزاری رضوی در هر یک از بورس‌های کالا و انرژی طی 3 ماه نخست امسال بیان کرد: تعداد مشتریان فعال شرکتی در بخش کالا 8  شرکت و در حوزه انرژی 20  شرکت بوده است.
پاشانژاد درباره ضرورت تشکیل‌ بورس‌های انرژی و کالا گفت: شفافیت معاملات، برداشته شدن واسطه‌های بین تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان نهایی و جلوگیری از ایجاد بازار سیاه، مهم‌ترین ماموریت بورس‌های کالا و انرژی به شمار می‌رود.
وی ادامه داد: این عوامل باعث می‌شود نظارت بر معاملات و راحت‌تر شدن اعمال سیاست‌های دولت در بازار ممکن و میسر شود.
پاشانژاد افزود: بدین ترتیب دولت می‌تواند از طریق این دو بازار بسیاری از سیاست‌های اقتصادی خود را پیاده کند که به نوبه خود نقش مهمی در رونق تولید دارد.
مدیر عامل شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی با تأکید بر لزوم ایجاد بازاری سازمان‌یافته به منظور تقابل آزاد عرضه و تقاضا در بورس‌های کالا و انرژی، تصریح کرد: خوشبختانه اقدامات لازم در این زمینه از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار، بورس کالای ایران و بورس انرژی انجام می‌گیرد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود