تولید نخ با حداکثر ظرفیت توسط شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان

۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۱۹:۱۸
مدیر عامل شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان تابعه سازمان اقتصادی رضوی گفت: تولید نخ در 3 ماه نخست امسال با حداکثر ظرفیت در این کارخانه انجام شده است.
علی فدیشه‌ای در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: در واحد ریسندگی این شرکت از ابتدای سال جاری، هزار و 103 تن انواع نخ تولید شده که 430 تن از نوع اپن اند و 673 تن از نوع رینگ است.
وی ادامه داد: این مجموعه ضمن فعالیت با ظرفیت کامل تولید، حفظ و افزایش کیفیت را در دستور کار خود قرار داده است.
مدیر عامل شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان درباره جنس نخ‌های تولیدی این شرکت گفت: این نخ‌ها از جنس پنبه خالص، پلی استر ویسکوز، پلی استر خالص، پلی استر پنبه و همچنین ویسکوز خالص است.
فدیشه‌ای ادامه داد: گستره فروش نخ‌های تولیدی این شرکت، شهرهای اصفهان، تهران، تبریز، یزد و مشهد است.
وی با اشاره به مزایای استفاده از خطوط دولاتاب و لاکنی در تولیدات شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان خاطرنشان کرد: متنوع‌تر شدن سبد محصولات شرکت، افزایش ارزش افزوده محصولات و تولید پارچه‌های متنوع با محصولات تابندگی از جمله این موارد به شمار می‌رود.
مدیر عامل شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان ادامه داد: همچنین می‌توان کاهش هزینه‌های مشتریان با حذف هزینه حمل به منظور تابندگی در واحدی دیگر را نام برد.
فدیشه‌ای درباره اشتغال‌زایی صورت گرفته در این واحد گفت: در واحد ریسندگی شرکت هم‌اکنون 191 نفر  در بخش‌های تولید، فنی، آزمایشگاه و بسته‌بندی مشغول به کار هستند.
وی با اشاره به برنامه‌های در دستور کار شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان به منظور افزایش کیفیت و کمیت محصولات بیان کرد: با راه‌اندازی پروژه جدید تولید نخ پنبه‌ای شانه شده، شاهد افزایش حدود 6 هزار و 500 کیلوگرمی در هر روز نسبت به تولید فعلی خواهیم بود که این نخ‌ها از بابت کیفیت در سطح عالی و قابل قبول جهانی است.
مدیر عامل شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان ادامه داد: طرح توسعه ریسندگی قدیم نیز در دستور کار قرار دارد که در صورت اجرا در سال‌های آینده، محصولات این سالن دارای رشد چشمگیری به لحاظ کمی و کیفی خواهد بود.
فدیشه‌ای افزود: همچنین در رابطه با محصولات فعلی نیز سیاست تهیه مواد اولیه مرغوب و افزایش ایستگاه‌های کنترل کیفیت با رویکرد افزایش کیفیت دنبال می‌شود.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود