تولیت آستان مقدس حضرت زینب(س) از بیمارستان رضوی بازدید کرد

۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۵:۳۸
تولیت آستان مقدس حضرت زینب(س) در جریان سفر به مشهد مقدس از بیمارستان رضوی بازدید کرد.
به گزارش آستان‌نیوز، هانی مرتضی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف و آشنایی با فعالیت‌های شاخص بیمارستان رضوی با دکتر رضا سعیدی مدیرعامل بیمارستان رضوی و دکتر محمود شبستری رئیس بنیاد سلامت رضوی دیدار و گفت‌وگو کرد.
وی در این بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان فوق تخصصی رضوی اعم از مرکز پزشکی هسته‌ای، بخش رادیوتراپی انکولوژی، جراحی کودکان، IPD، مرکز اصلاح عیوب انکساری چشم، NICU و نیز بخش‌های در حال احداث از جمله آزمایشگاه جدید و اتاق‌های عمل یازده‌گانه این مرکز درمانی دیدن و این بیمارستان را در سطح بیمارستان‌های ویژه و پیشرفته دنیا ارزیابی کرد.
هانی مرتضی در حاشیه این بازدید در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: به دنبال گسترش روابط میان ایران و سوریه از طریق آستان‌های مقدس این دو کشور همسایه هستیم.
وی با بیان اینکه هیچ مغایرتی میان دیانت و پزشکی وجود ندارد بلکه این دو مقوله همگرا هستند، افزود: آستان مقدس حضرت رضا(ع) علاوه ‌بر جنبه‌های فرهنگی و مذهبی، وجهه‌های شاخص انسانی و اجتماعی نیز دارد که یکی از آن‌ها، مجموعه عظیمی هم‌چون بیمارستان فوق تخصصی رضوی است.
تولیت آستان مقدس حضرت زینب(س) تصریح کرد: سوریه و ایران دو کشور همسو هستند و از این جهت برای خودکفایی و گسترش روابط میان این دو در تلاشیم؛ به همین منظور برگزاری جلسات تبادل نظر، دعوت از اساتید و متخصصان ایرانی و سوری و نیز برگزاری همایش‌های تخصصی مشترک از برنامه‌های آینده ما برای نزدیک‌تر کردن این دو کشور مسلمان است.
 
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود