کرمان میزبان کاروان «زیرسایه خورشید»

۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۵:۱۰
به مناسبت دهه کرامت جشن های زیر سایه خورشید در شهرها و روستاهای استان کرمان در حال برگزاری است.
به گزارش آستان نیوز، جشن بزرگ زیر سایه خورشید همزمان با دهه‌ کرامت و در آستانه‌ی ولادت با سعادت امام رضا(ع) با استقبال بی نظیر مردم در مصلی امام علی(ع) کرمان برگزار شده است.
این جشن با همکاری معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان و با حضور خادمان حرم مطهر علی بن موسی الرضا(ع) در قالب کاروان زیرسایه خورشید صورت گرفته است.
برافراشتن پرچم بارگاه منور امام رضا(ع)، اجرای برنامه‌های متنوع معنوی، اهداء ۵۵ جایزه از جمله اعزام به سفر زیارتی کربلای معلی، نجف اشرف، مشهد مقدس و توزیع بسته‌های متبرک رضوی از جمله برنامه‌های جشن های زیر سایه خورشید در این استان به شمار می رود.
برگزاری این گونه برنامه‌ها به منظور الگوبرداری از ائمه اطهار در اصلاح سبک زندگی و افزایش معنویت و فضایل اخلاقی در جامعه برگزار می شود که مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب بر آن تاکید ویژه ای بر آن داشته اند.
خدام رضوی در مدت حضور خود در استان کرمان، در شهرهای کرمان، زرند، انار، باغین، رفسنجان، راور، طغرالجرد، بردسیر، بهرمان، بافت، سیرجان، خاتون آباد، بم، محی آباد، جوپار، شهداد، گلباف، راین، اندوهجرد، بروات، نرماشیر و... حضور خواهند داشت.
گفتنی است، کاروان زیرسایه خورشید کرمان همزمان با ولادت حضرت معصومه(س) و نخستین روز از دهه کرامت وارد این استان شده است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود