دهه کرامت یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است

۱۳۹۸/۰۴/۱۴ - ۲۱:۱۷
نماینده ولی فقیه و امام جمعه بجنورد در جمع خادمیاران رضوی گفت: دهه کرامت یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است.
به گزارش آستان نیوز، آیت الله ابوالقاسم یعقوبی، نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی، شب گذشته در آیین افتتاحیه جشن های دهه کرامت که در محل شبستان امامزاده سید عباس بن موسی بن جعفر(ع) برگزار شد، ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت معصومه(س) و روز دختر، گفت: دهه کرامت یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی ایران است که سال ها با شکوه و عظمت برگزار می شود.
وی با ابراز خرسندی از برگزاری جشنواره ملی فیلم روستا و عشایر، افزود: در این دهه برنامه های ارزشمندی در شهر و روستا خواهیم داشت و تلاش شده فرهنگ ناب روستا و عشایر را در این فیلم ها به نمایش گذاشته شود.
آیت الله یعقوبی با اشاره به سخن امام رضا(ع) مبنی بر اینکه «مَنْ زارَها فَلَهُ الْجَنَّةُ؛ کسی که فاطمه معصومه را زیارت کند بهشت برای او خواهد بود»، بیان داشت: باید تلاش کنیم زیارتی با معرفت داشته باشیم.
امام جمعه بجنورد افزود: زیارت با معرفت یعنی اینکه بدانی کجا آمدی و کسی که به زیارت او آمدی، تو را می بیند، حرف تو را می شنود و جواب تو را می دهد.
آیت الله یعقوبی در ادامه با اشاره فضایل شخصیتی و کرامات حضرت معصومه(س)، اظهارداشت: طبق روایتی بارگاه آن حضرت حرم اهل بیت(ع) است.
 
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود