خادمیاران سلامت رضوی 450 محروم آذربایجانی را ویزیت رایگان کردند

۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۷:۲۰
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی گفت: طی دو ماه گذشته کانون خادمیاران سلامت این دفتر نمایندگی 450 نفر از محرومین استان را ویزیت رایگان کردند.
حجت‌الاسلام اکبر نوروزنژاد مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز در ارومیه، با بیان اینکه کانون سلامت در مناطق محروم می‌تواند با خدمات‌رسانی به نیازمندان گام مؤثری در جهت محرومیت‌زدایی از اقشار ضعیف بردارد، اظهار کرد: کانون خادمیاران سلامت نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی از ابتدای سال 98 تاکنون خدمات بهداشتی و درمانی به ارزش 500 میلیون ریال برای افراد بی‌بضاعت هزینه کرده است.
وی بیان کرد: 450 نفر بی‌بضاعت که از این تعداد 150 نفر آقا و 300 نفر خانم را شامل می‌شود به‌صورت رایگان توسط کانون خادمیاران سلامت نمایندگی آستان قدس رضوی آذربایجان غربی در مناطق محروم و حاشیه شهر حاجی پیرلو، مسجد حضرت ابوالفضل(ع) واقع در خیابان ابوذر و مسجد خاتم واقع در خیابان حکیم نظامی ارومیه ویزیت شدند.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی با اشاره به افراد معرفی‌شده توسط کانون خادمیاران سلامت به مراکز درمانی تصریح کرد: تعداد 40 نفر که از این میان 20 نفر آقا و 20 نفر خانم را شامل می‌شود توسط کانون خادمیاران سلامت به پزشکان متخصص، بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها، دندانپزشکی و داروخانه‌ها معرفی شده‌اند.
نوروزنژاد در پایان اظهار کرد: دو نفر بیمار سرطانی به جهت تأمین و پرداخت کمک‌هزینه دارویی به ارزش 5 میلیون ریال به یکی از موسسه خیریه شهرستان ارومیه معرفی شدند
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود