ویژه‌برنامه «رواق رضوی» در بوستان جوان شهرستان بردسیر برگزار شد

۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۲:۴۹
ویژه‌برنامه فرهنگی، خدماتی «رواق رضوی» توسط خادمیاران امام مهربانی در بوستان جوان شهرستان بردسیر برگزار شد.
به گزارش آستان نیوز، آئین افتتاحیه ویژه برنامه طرح «رواق رضوی» به همت کانون مرکزی خادمیاران رضوی شهرستان بردسیر و با حضور حجت الاسلام والمسلمین کرمانی امام جمعه، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری، جمعی از مسئولین و خادمیاران رضوی برگزار شد.
رمضان زاده رئیس کانون مرکزی خادمیاران رضوی شهرستان بردسیر در این مراسم با اشاره به ثبت نام 319 نفر خادمیار افزود: تا این لحظه در سطح شهرستان ۹ کانون در حال فعالیت هستند که با مشارکت همه این کانون ها طرح «رواق رضوی» در بردسیر برگزار شد.
وی در ادامه از حضور خادمان حرم امام رضا(ع) در همایش «زیر سایه خورشید» در ۲۱ تیرماه در محل آستان مقدس امامزاده سید محمد (ع) همراه با نماز مغرب و عشا نیز خبر داد.
همچنین حجت الاسلام والمسلمین کرمانی امام جمعه ضمن اشاره به طرح معنوی «رواق رضوی ایجاد شده در سطح شهر خاطر نشان کرد: در کنار فضا سازی و اجرای برنامه فرهنگی، تبلیغی هدف اصلی کانون مرکزی خادمیاران رضوی شهرستان و همگان برخورداری و پیروی از خصوصیات و ویژگی های حضرت علی بن موسی الرضا(ع) باشد.
وی به ویژگی های کریم بودن اشاره کرد و گذشت در اختلافات خانوادگی را بزرگترین نشانه کرامت عنوان کرد.
شایان ذکر است ویژه برنامه فرهنگی، خدماتی «رواق رضوی» شامل غرفه های فرهنگی هنری، خوشنویسی، کتابخانه، کودک و نقاشی، شیوه تربیت رضوی، ایده شیک پوشی در محل بوستان جوان تا پایان دهه مبارک کرامت دایر می‌باشد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود