۱۳۹۸-۰۴-۱۵

جشن‌های دهه کرامت در کردستان برگزار می‌شود

دبیر اجرایی جشن‌های مردمی دهه کرامت استان کردستان گفت: همزمان با دهه کرامت، ۱۲ جشن بزرگ مردمی در ۱۲ کانون فرهنگی هنری سطح استان برگزار می‌شود.
به گزارش آستان نیوو، کامل گلباغی عصر امروز در جلسه ستاد گرامیداشت دهه کرامت در استان اظهار داشت: باید سیره و سلوک رضوی در دهه کرامت برای اعضای کانون‌های مساجد کردستان تبیین و ترویج شود.
وی با بیان اینکه ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در هر استانی مجری برگزاری برنامه‌های دهه کرامت است، افزود: باید سیره و زندگانی ائمه اطهار(ع) به‌ویژه زندگی و منش امام رضا(ع) و خواهر بزرگوارش حضرت معصومه(س) برای اعضای کانون‌های مساجد تشریح و تبیین شود.
دبیر اجرایی جشن‌های مردمی دهه کرامت استان کردستان ثبت‌نام کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در سایت جشن‌های مردمی دهه کرامت را ضروری دانست و خاصرنشان کرد: فعالیت‌های دستگاه‌ها در نحوه برگزاری دهه کرامت باید در سامانه دهه کرامت به آدرس WWW.AMFM.IR بارگذاری شود.
وی شعار امسال دهه کرامت را «خدمت کریمانه و مهربانی به‌رسم اهل‌بیت(ع)» اعلام کرد و گفت: جشنواره مردمی دهه کرامت از 13 تا 23 تیرماه سال‌جاری همزمان با سراسر کشور در کردستان آغاز و ادامه دارد.
گلباغی تصریح کرد: همزمان با دهه کرامت، 12 جشن بزرگ مردمی در 12 کانون فرهنگی هنری استان کردستان برگزار می‌شود.
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کردستان شاخص‌ترین برنامه دهه کرامت استان را برگزاری همایش بزرگ قرآن و عترت ذکر کرد و ادامه داد: این مراسم 19 تیرماه با حضور شخصیت‌های مطرح کشوری و قاریان بین‌المللی و با هدف تکریم و تجلیل از چهره‌های شاخص قرآنی برگزار می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود