نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

هیچ کاری برتر از حفظ کرامت و حل مشکلات مردم نیست

۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۵:۳۲
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در دیدار با خدام کاروان زیر سایه خورشید گفت: باید به دنبال حل مشکلات مردم باشیم و هیچ کاری برتر از حفظ کرامت و حل مشکلات مردم وجود ندارد.
به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا عبادی در دیدار با کاروان خدام حرم مطهر رضوی بیان کرد: تمام دین کرامت نوع بشر است که خداوند متعال آن را کریم و با عزت آفریده است.
وی ادامه داد: عنایت امام رضا(ع) به تمام اهل ایمان است و انسان‌ها موظف هستند کرامت خود و دیگران را حفظ کنند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی افزود: امروز در شرایط آخرالزمانی و تهاجمات فرهنگی قرار داریم که در این میان گاهی کرامت انسانی پایمال و برخی انسان‌ها دچار قساوت قلب شده و با آبروی دیگران بازی می‌کنند.
وی تصریح کرد: تمام ائمه اطهار(ع) بعد از خود روایتی به جای گذاشته‌اند و این روایات و معجزات زنده‌ای هستند که به مردم ارث رسیده است.
حجت الاسلام والمسلمین عبادی ادامه داد: امام رضا(ع) به همه انسان‌ها به ویژه به زائران خود عنایت ویژه‌ای دارند و حفظ کرامت انسان‌ها مهم است و نباید کسی را کوچک بشماریم.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه نباید هیچ گاه مردم را تحقیر کنیم، گفت: چنانچه گره‌ای از کار مردم می‌گشاییم منت نگذاریم و بر همین اساس باید گره گشایی، حفظ آبرو و کرامت مردم را جز مسائل اصلی در نظر بگیریم.
لازم به یادآوری خادمان کاروان زیر سایه خورشید از نخستین روز دهه کرامت و همزمان با ولادت حضرت معصومه(س) در خراسان جنوبی حضور پیدا کرده اند و طی این مدت برنامه های مختلفی در شهرها و روستاهای این استان در حال برگزاری است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود