همزمان با حضور کاروان زیرسایه خورشید

سفره‌های «مهر رضوی» در کرمانشاه گسترانده می‌شود

۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۱:۴۴
همزمان با حضور کاروان زیرسایه خورشید در کرمانشاه به مناسبت دهه کرامت، سفره‌های مهر رضوی در این استان گسترانده می‌شود.
به گزارش آستان نیوز، برنامه پویش مردمی «مهر هشتم» و سفره مهر رضوی به مناسبت دهه کرامت و با کوشش خادمیاران رضوی در مناطق محروم استان کرمانشاه برای اطعام نیازمندان اجرا می شود.
در این استان همچنین به مناسبت ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر، مراسمی در “صحن انقلاب” طاقبستان برگزار شده است.
برگزاری جشن های متنوع در سالروز ولادت امام رضا(ع) یکی دیگر از برنامه های در دستور کار استان کرمانشاه در ایام دهه کرامت به شمار می رود.
ضمن اینکه با مشارکت خیران نیک اندیش در سال جاری ویژه برنامه «با اجازه امام رضا(ع)» و با حضور خدام رضوی شامل مراسم عقد ۴۰ نفر از زوجین کرمانشاهی در بیست و یکم تیر ماه برگزار می شود.
اجرای شب شعر «ملکوت هشتم»، برنامه دیگری است که به همت کانون ادبی رضوی این استان در کرمانشاه در نهمین روز از دهه کرامت انجام می شود.
به مناسبت دهه کرامت همچنین برنامه پیاده روی باشکوهی با حضور خانواده های کرمانشاهی از محل پارک شاهد تا میدان طاقبستان برگزار می شود که به صورت زنده از شبکه زاگرس پوشش و به قید قرعه به برگزیدگان جوایز نفیسی داده خواهد شد.
برگزاری اردوهای سلامت و رسیدگی به محرومان از سوی کانون خادمیاری سلامت آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه، برنامه دیگر ویژه این ایام به شمار می رود که با حضور کاروان زیرسایه خورشید و همراه با توزیع خدمات درمانی صورت می گیرد.
در کنار جشن های رضوی، خادمیاران در محل رواق رضوی شبیه سازی شده در طاقبستان و نیز مصلاهای نماز جمعه حضور پررنگی دارند و خدمات مناسبی را به مردم ارایه می کنند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود