مسئول کانون خادمیاری مبلغین استان ایلام خبر داد:

فعالیت بیش از 100خادمیار تبلیغی در استان ایلام

۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۳:۱۹
مسئول کانون خادمیاری تبلیغی استان ایلام گفت: در حال حاضر 101مبلغ در استان ایلام با نظارت 11کانون تبلیغی رضوی مشغول به فعالیت هستند.
سید محمد باقر هاشمی مسئول کانون خادمیاری مبلغین استان ایلام در گفتگو با خبرنگار آستان نیوز با بیان بخشی از فعالیت‌های کانون خادمیار تبلیغی در این استان، اظهار کرد: مبلغین فعال در کانون تبلیغی ایلام با بهره گیری از ظرفیت آستان قدس رضوی فعالیت‌های خوبی در عرصه تبلیغی انجام داده اند.
وی با اشاره به اینکه مبلغین فعال در کانون خادمیاری رضوی خدمات ارزشمندی در برنامه‌های مناسبتی همچون ماه محرم و صفر، دهه کرامت، چله انقلاب و اربعین حسینی ارائه کرده‌اند.
هاشمی گفت: اعزام کاروان‌های «مهر درخشان» از جمله کارهای صورت گرفته در این استان است که با استقبال خوب مردم روبرو شده است.
مسئول کانون خادمیاری تبلیغی استان ایلام خاطر نشان کرد: برنامه‌های تبلیغی در طول سال بر اساس برنامه‌های ابلاغ شده از سوی آستان قدس رضوی در همه عرصه‌ها اجرا شده است که توزیع اقلام و وسایل مورد نیاز مردم مناطق محروم در استان، برگزاری اردوهای جهادی در طول سال و ... از جمله فعالیت های انجام شده در ماه‌های گذشته است.
وی با بیان اینکه فرهنگ سازی خدمت رسانی به مردم در حوزه‌های مختلف نیاز جامعه امروزی است، افزود: در حال حاضر 11 کانون تبلیغی در استان ایلام در حوزه تبلیغ دین و فرهنگ رضوی فعال است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود