تهیه و توزیع 5 هزار وعده غذایی میان محرومان استان فارس

۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۲۰:۲۷
مدیر نمایندگی آستان قدس در استان فارس گفت: خادمیاران رضوی 5 هزار وعده غذایی میان نیازمندان استان فارس توزیع کردند.
به گزارش آستان نیوز، جابر مهدیار، مدیر نمایندگی آستان قدس در استان فارس گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان، خادمیاران رضوی ویژه برنامه های مختلف فرهنگی و امداد رسانی به محرومین و نیازمندان را برگزار کردند.
وی افزود: از جمله این برنامه ها در استان فارس می توان به مراسم احیای لیالی قدر در مساجد با توزیع 5000 وعده مختلف سحری و افطاری عنوان کرد.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی با اشاره به برگزاری محافل جز خوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان در شهرستان های استان ادامه داد: این مراسم همه روزه در امام زاده سید محمد (پیرمراد) در شهرستان استهبان، روستای شرق ابتد و حرم انصار الحسین(ع) گلزار شهدا در شهرستان ارسنجان و 8 مسجد در شهرستان لار برگزار گردید.
وی همچنین از برگزاری مراسم جزخوانی توسط دانش آموزان مهد الرضا(ع) در حرم انصار الحسین(ع) گلزار شهدای شهرستان ارسنجان باحضور حجت الاسلام و المسلمین محمدی، امام جمعه موقت شهرستان خبر داد.
جابر مهدیار به ویژه برنامه خادمیاران در سایر نقاط این استان اشاره کرد و گفت: افطاری شب میلاد کریم اهل بیت با توزیع 2500 بسته نیم کیلویی شکلات در شهرستان لار، توزیع 5 هزار غذا بین محرومین و مستمندان حاشیه شهر، تهیه و توزیع 5 مرحله ای 4 هزار غذا بین محرومین شهرستان استهبان، 1000 افطار محرومان شهرستان لارستان در شب قدر 23 ماه مبارک، تهیه وتوزیع افطاری در روستاهای محروم اوین سفلی و مهدی آباد و پروزک از توابع شهر خمیر استان هرمزگان صورت گرفت.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی با اشاره به دیدار خادمیاران رضوی با خانواده معظم شهیدان گنجی و مخبری شهرستان استهبان در یازدهم خرداد ماه از کمک یک میلیون و پانصد هزار ریالی به هر ١٠ خانواده سادات در شب شهادت حضرت علی در شهرستان لار خبر داد.
وی در پایان اعلام کرد: اجرای مشترک برنامه ای با هیئت رزمندگان اسلام شهرستان لارستان ویژه سحرهای لیالی قدر با پذیرایی 2000 سحری در ظروف منقوش به آرم رضوی صورت گرفت.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود