ویزیت رایگان پزشکان کرمانشاه در روز میلاد امام رضا(ع)

۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۸:۴۹
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه از رایگان شدن ویزیت مطب جمع کثیری از پزشکان استان در روز میلاد امام رضا(ع) خبر داد و گفت: این اقدام در راستای ترویج خدمت کریمانه ذیل پرچم امام رئوف(ع) به مناطق محروم شیعه و سنی استان صورت می‌گیرد.
به گزارش آستان نیوز، محمدجعفر امامیان در تشریح برنامه ها و فعالیت های کانون خادمیاری سلامت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان در دهه کرامت از رایگان شدن ویزیت مطب بیشتر پزشکان استان در روز میلاد امام رضا(ع) به عنوان خدمت کریمانه به محرومین خبر داد و افزود: هماهنگی های لازم در این زمینه با پزشکان استان صورت گرفته و امیدواریم بتوانیم مشارکت تمام پزشکان را در این طرح داشته باشیم.
وی از برگزاری دو اردوی جهادی سلامت به عنوان دیگر برنامه های این کانون در دهه کرامت نام برد و تصریح کرد: یکی از این اردوها در مناطق اهل تسنن در منطقه اورامانات برگزار می شود که طی آن پنج پزشک و ۱۵ نفر از خادم یاران سلامت به مردم منطقه خدمات رسانی خواهند داشت.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی ادامه داد: در اردوی جهادی دیگر نیز تیم سلامت به منطقه سرفیروزآباد اعزام و مردم این منطقه تحت ویزیت رایگان قرار خواهند گرفت و اقدامات درمانی و دارویی لازم را برای آنها انجام خواهند داد.
امامیان، تجلیل پزشکان، نخبگان سلامت و خادمیاران سلامت را دیگر برنامه کانون سلامت در دهه کرامت عنوان کرد و افزود: یک مراسم تجلیل در محل دانشگاه علوم پزشکی و مراسم دیگر در بیت امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان برگزار خواهد شد.
وی از حضور خادمان حرم رضوی در سه بیمارستان استان خبر داد و افزود: این خادمان به همراه پرچم حرم مطهر رضوی به ملاقات بیماران در این سه بیمارستان خواهند رفت.
امامیان از برپایی خیمه سلامت امام رضا(ع) در روز 21 تیر و همزمان با برنامه راهپیمایی خانوادگی خبر داد و افزود: در حاشیه راهپیمایی، افراد در این خیمه سلامت بصورت رایگان ویزیت می شوند.
مدیرنمایندگی آستان قدس رضوی در پایان از ارسال دعوتنامه به پزشکان جهت مشارکت در طرح خادمیاران سلامت خبر داد و افزود: در حال حاضر 27 پزشک شامل 22 پزشک مرد و پنج پزشک زن و نیز 45 پیراپزشک شامل 35 پیراپزشک مرد و 10 پیراپزشک زن خادمیار سلامت هستند و در برنامه کانون سلامت آستان قدس مشارکت دارند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود