به ابتکار بانوان خادمیار،

طرح ایستگاه فرهنگی ریحانه در ارومیه برپا شد

۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۵:۵۸
طرح ایستگاه فرهنگی ریحانه همزمان با ایام ولادت امام حسن مجتبی(ع) و با هدف ترویج سبک زندگی اهل بیت(ع) توسط کانون خادمیاری بانوان در شهرستان ارومیه برپا شد.
به گزارش آستان نیوز، طرح ایستگاه ریحانه به همت کانون خادمیاری بانوان، هم‌زمان با شام ولادت امام حسن مجتبی (ع) در مسجد یا زهرا(س) ارومیه برگزار شد.
در این ایستگاه، خادمیاران رضوی با انجام سخنرانی و برنامه های فرهنگی متنوع، شخصیت و سبک زندگی امام حسن مجتبی (ع) را برای نسل جوان امروز تبیین کردند.
همچنین با تقسیم‌بندی نوجوانان و جوانان حاضر در مسجد به گروه‌های سه نفره، مسابقه ایستگاه مطالعاتی گلپوش برگزار و حاضران پس از مطالعه این کتاب با شرکت در مسابقه از جوایز و هدایای متبرک رضوی بهره مند شدند.
حضور جوانان و نوجوانان شهرستان ارومیه، اجرای مولودی خوانی، پخش شربت و شیرینی و محصولات متبرک رضوی از جلوه های ویژه این مراسم بود.
شایان ذکر است ایستگاه فرهنگی «ریحانه»، با هدف ترویج سبک زندگی دینی و در قالب توزیع کتاب قصه‌گویی، برگه‌های نقاشی، پوسترهای مفهومی عفاف و حجاب، بنر، کتاب گلپوش همراه با سؤال‌نامه، پاسخ‌نامه و محصولات فرهنگی دیگر می‌باشد که توسط کانون خادمیاری بانوان در سراسر کشور اجرا می شود.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود