همزمان با ایام دهه کرامت در حال انجام است؛

حضور کاروان «زیر سایه خورشید» در رسانه‌های پایتخت

۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۳:۴۱
کاروان رسانه‌ای زیرسایه خورشید با حضور در رسانه‌های مختلف در تهران از تلاش اصحاب رسانه در انعکاس برکات زیر سایه خورشید در نقاط مختلف کشور تجلیل کردند.
به گزارش آستان نیوز، کاروان خدام رسانه‌ای آستان قدس رضوی که در این سفرحامل پرچم متبرک بارگاه منور رضوی بودند اهالی رسانه‌های مکتوب، تصویری و مجازی را از راه دور روانه صحن و سرای بارگاه منور رضوی کردند.
این حرکت در راستای اهداف کلی کاروان زیرسایه خورشید و نشان دادن رأفت و رحمت اهل بیت(ع) و همچنین ارج نهادن به قلم و تصویر اصحاب رسانه در راستای اطلاع رسانی این مهم انجام می شود.
این سفر برای دومین سال متوالی و با توجه به بازخورد بسیار مطلوب و استقبال بی نظیراصحاب رسانه و درخواست آن ها صورت گرفته است.
این کاروان تاکنون در خبرگزاری‌های مهر و فارس حضور یافته است و تا پایان امروز نیز به خبرگزاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران سرکشی خواهند کرد.
اهداء هدایای متبرک حرم مطهر رضوی، بخش دیگری از برنامه های کاروان زیرسایه خورشید در رسانه ها به شمار می رود.
لازم یه یادآوری، خدام رضوی در دوازدهمین دوره برگزاری جشن های مردمی زیر سایه خورشید در قالب ۷۱ کاروان به 2 هزار نقطه از کشور و نیز به 7 کشور عراق، هندوستان، گرجستان، ترکیه، آذربایجان، افغانستان و ترکمنستان اعزام می شوند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود