آیین استقبال از کاروان «زیرسایه خورشید» در بهاباد برگزار شد

۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۴:۵۷
کاروان خدام حرم رضوی به مناسبت دهه کرامت وارد شهرستان بهاباد شدند و مورد استقبال با شکوه مردم ولایت‌مدار و مسئولان بهاباد از توابع استان یزد قرار گرفتند.
به گزارش آستان نیوز، خدام حرم رضوی در حالی که پرچم متبرک آستان مقدس حضرت علی‌بن موسی‌الرضا‌(ع) را حمل می‌کردند در میدان امام حسین (ع) بهاباد مورد استقبال اقشار مختلف مردم و مسئولان این شهرستان قرار گرفتند.
مشتاقان و دلدادگان امامت و ولایت با سر دادن نوای «رضا رضا» و دریافت گل از خادمان آن امام رئوف، عشق و ارادت خود را به اهل بیت(ع) و به ویژه حضرت امام رضا(ع) به منصه ظهور رساندند.
در ادامه، کاروان خدام رضوی با گرداندن پرچم سبز گنبد امام رضا(ع)، مردم را به زیارت معنوی و عاشقانه امام مهربانی‌ها دعوت و ارادتمندان اهل بیت(ع) به امام هشتم شیعیان جهان سلام کردند.
برگزاری جشن زیر سایه خورشید در روستای به بنستان و شهرستان بهاباد، عیادت از بیماران بیمارستان حکیم بهابادی، دیدار با خانواده شهدا، سرکشی و دیدار با سالمندان، دیدار با امام جمعه و رئیس اداره تبلیغات اسلامی و... از جمله برنامه‌های سفر خدام کاروان زیر سایه خورشید به شهرستان بهاباد به شمار می‌رود.
کاروان زیر سایه خورشید از پانزدهم تیر ماه وارد استان یزد شده است و تا بیست و چهارم ماه جاری در شهرهای مختلف این استان حضور خواهد داشت.
لازم به یادآوری است، هم‌زمان با دهه کرامت، جشن‌های زیر سایه خورشید در ۲۵۰ شهر از ۳۱ استان کشور و در ۵۰ شهر از ۲۲ کشور جهان توسط خدام بارگاه آقا علی‌بن موسی‌الرضا(ع) آغاز شده است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود