خدمت رسانی 50 خادمیار بوشهری به سیل زدگان خوزستانی

۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۲۱:۲۱
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر گفت: 50 نفر از خادمیاران رضوی بوشهر در قالب گروه‌های جهادی مشغول خدمت رسانی به هموطنان خوزستانی هستند.
به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام یوسف جمالی از اعزام گروه‌های جهادی خادمیار رضوی استان بوشهر به مناطق سیل زده خوزستان خبر داد و اظهار کرد: با توجه به وقوع سیل در برخی استانهای کشور، آستان قدس رضوی در کنار دیگر نهادها و تشکل‌ها و در راستای همیاری و کمک رسانی به مردم سیل زده در کنار ایشان حضور یافت.
مدیر آستان قدس رضوی در استان بوشهر افزود: این دفتر نمایندگی جمعی از خادمیاران رضوی استان را در قالب گروه‌های جهادی به مناطق و روستاهای سیل زده استان خوزستان اعزام کرد که هم اکنون این عزیزان مشغول انجام فعالیت های جهادی و کمک رسانی به مردم سیل زده هستند.
وی افزود: خادمیاران رضوی در کنار کارهای جهادی و خدماتی، با برگزاری کارگاه های فرهنگی و شاد، لبخند را بر لبان کودکان و نوجوانان سیل زده خوزستانی می نشانند.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر ضمن تشکر از همه مردم استان به ویژه جوانان خادمیار رضوی که در انجام این کار خیر کمک کردند اظهار داشت: در این حرکت جهادی حدود 50 نفر از خادمیاران رضوی استان بوشهر حضور دارند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود