هم‌زمان با دهه کرامت صورت گرفته است؛

برگزاری جشن مردمی زیرسایه خورشید در کرمان

۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۰:۳۰
هم‌زمان با دهه کرامت رضوی جشن مردمی زیر سایه خورشید با حضور خادمان حرم آقا علی‌بن ‌موسی‌الرضا(ع) در کرمان برگزار شد.
به گزارش آستان نیوز، در سال جاری 2 کاروان متشکل از خادمان حرم امام رضا(ع) برای شرکت در 250 عنوان برنامه فرهنگی ویژه ولادت امام رئوف به 60 شهرستان، بخش و روستای استان کرمان سفر کرده‌اند.
جشن مردمی زیر سایه خورشید با برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی، سخنرانی، مولودی‌خوانی، شعرخوانی، اهدای جوایز ارزشمند، برافراشتن پرچم متبرک حرم مطهر امام رضا(ع) و توزیع بسته‌های نبات و نمک متبرک همراه بوده است.
کاروان خدام رضوی در استان کرمان برنامه‌های مختلفی را در دستور کار دارد که دیدار با ائمه جمعه، علما و مسئولان استان، غبارروبی گلزار شهدا، دیدار با کارکنان ادارات، دیدار با صنعتگران، شرکت در دعای ندبه و نماز جمعه، دیدار با اصناف و بازاریان، دیدار و عیادت از جانبازان، بیماران و سالمندان، حضور در مراکز اصلاح و تربیت و زندان‌ها و... از جمله آن‌ها شمار می‌رود.
علاوه بر این، می‌توان به برنامه‌هایی مانند دیدار با ایتام و کودکان بی‌سرپرست، حضور در جشن «شکوفه‌های نور» ویژه دختران، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان، حضور در مراکز آموزشی نیروهای مسلح، حضور در بقاع متبرکه و... اشاره کرد.
گفتنی است، کرمان از جمله استان‌هایی است که هم‌زمان با آغاز دهه کرامت، میزبان کاروان زیر سایه خورشید بوده است که تا پایان این دهه ویژه برنامه‌های فرهنگی متنوعی را با حضور خدام رضوی برگزار می‌کند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود