جشن‌های «زیر سایه خورشید» در استان کرمانشاه با محوریت وحدت شیعه و سنی برگزار می‌شود

۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۲۳:۳۸
جشن‌های «زیر سایه خورشید» در استان کرمانشاه با حضور خدام رضوی و در راستای تحکیم وحدت شیعه و سنی برگزار می‌شود.
به گزارش آستان نیوز، مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه از آمادگی خادمیاران رضوی این استان برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر جشن‌های زیر سایه خورشید خبر داد و گفت: در همین راستا سلسله نشست‌های مشورتی با حضور نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه اهل سنت کرمانشاه و رابطین آستان قدس در مناطق هشتگانه استان کرمانشاه برگزار و پیرامون هرچه باشکوه برگزار شدن جشن‌های زیر سایه خورشید بحث و تبادل نظر شد.
وی افزود: تلاش داریم در قالب جشن‌های دهه کرامت برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی چون مسابقات فرهنگی، پیاده روی بزرگ خانوادگی، جشن بانوان و دختران انقلاب، محافل انش با قرآن و اردوی سلامت در مناطق محروم را باحضور خادمیاران رضوی اجرایی کنیم.
مسئول اجرایی جشن‌های زیر سایه خورشید در استان کرمانشاه نیز با اشاره به شرایط خاص فرهنگی استان گفت: جشن‌های «زیر سایه خورشید» در استان کرمانشاه با حضور خدام رضوی و در راستای تحکیم وحدت شیعه و سنی برگزار می‌شود.
فرخشاهی افزود: تعظیم شعائر، فرصت‌سازی تبلیغی، پاسخ به نیازهای معرفتی مردم، مقابله با تفکرات افراطی، کمک به ترویج فرهنگ زیارت از راه دور از اهداف حضور کاروان رضوی در کرمانشاه است.
وی ادامه داد: ارائه الگوی رفتاری اهل بیت(ع) به‌ویژه برای نسل جوان در سایه تبیین شخصیت علمی، اخلاقی و رفتاری عالم آل محمد(ص) و تمرکز بر شعار واحد همدلی و همزبانی در سبک زندگی اهل بیت(ع) از دیگر اهداف و سیاستهای محوری برنامه‌های دهه کرامت و حضور کاروان رضوی در کرمانشاه است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود