بیرق متبرک امام رضا(ع) وارد استان کردستان شد

۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۵:۲۰
کاروان «زیر سایه خورشید» در قالب ۵ نفر همراه با بیرق متبرک حضرت امام رضا(ع) وارد استان مرزی کردستان شد.
به گزارش آستان نیوز، کاروان «زیر سایه خورشید» در قالب 5 نفر همراه با بیرق متبرک حضرت امام رضا(ع) عصر دیروز وارد استان مرزی کردستان شد.
امسال برای هشتمین سال متوالی این برنامه به‌مناسبت دهه کرامت جشن میلاد حضرت امام رضا(ع) در استان کردستان برگزار و با استقبال بی‌نظیر مردم و جوانان استان مواجه می‌شود.
کاروان «زیر سایه خورشید» پس از ورود به شهر سنندج و عطر افشانی مزار شهدا، در بنیاد حفظ آثار کردستان مورد استقبال مسئولان، خانواده‌های معظم شهدا و اقشار مختلف مردم قرار گرفتند و سپس با نماینده ولی فقیه در استان و فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان دیدار کردند.
این کاروان از دوشنبه 17 تیر لغایت 23 تیر به شهرستان‌های مختلف سروآباد، مریوان، سقز، بانه، دهگلان، دیواندره و قروه عزیمت و بیرق متبرک امام رضا(ع) را حمل کرده و اقشار مختلف مردم می‌توانند بیرق را زیارت کنند.
برای این کاروان 72 برنامه اعم از جشن‌های عمومی-محلی و دیدار با خانواده‌های شهدای مدافع وطن پیش‌بینی شده است.
دیدار با علما و ائمه جمعه، حضور در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مریوان، حضور در بخش‌های مختلف بیمارستان‌های سطح استان و عیادت و متبرک نمودن بیماران، حضور در امام زاده پیرمحمد، بازدید از مناطق صفر مرزی، بازدید از بازارچه مرزی بانه، حضور در سرای سالمندان و مراسم افتتاحیه جشنواره رضوی شهرستان‌های مختلف از جمله برنامه‌های حضور خدام آستان مطهر حضرت علی‌ابن موسی الرضا(ع) در کردستان است.
دیدار با کودکان بی‌سرپرست، حضور در 11 روستای محروم و نواحی منفصل شهری از دیگر برنامه‌های کاروان حمل بیرق متبرک رضوی در استان فرهنگی کردستان است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود