نمایشگاه خدمات خادمیاران آستان قدس رضوی در استان سیستان و بلوچستان برپا می‌شود

۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۰:۳۵
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سیستان و بلوچستان گفت: شبکه خادمیاران سیستان و بلوچستان با ۳۰۰۰ عضو در استان تشکیل شده است.
به گزارش آستان نیوز، دادخدا خدایار در نشست خبری تشریح ویژه برنامه های جشن های دهه کرامت در استان سیستان و بلوچستان گفت: کاروان زیرسایه خورشید آستان قدس رضوی برای ششمین سال متوالی فردا از طریق فرودگاه کنارک وارد استان شده و با حضور در شهرستان های مختلف استان یکی از بزرگترین برنامه‌های فرهنگی سال را در این استان به نمایش می‌گذارند.
وی افزود: این کاروان شامل مُبلغ، مداح و خادمان آستان قدس رضوی هستند که با توجه به گستردگی استان سیستان وبلوچستان در قالب دو گروه وارد می شوند که در راستای این برنامه ها حضور در مناطق محروم، شرکت در جشن های محوری دهه کرامت، حضور در بیمارستان ها و عیادت از بیماران و... انجام می‌شود.
 به گفته خدایار؛ حضور در نقاط صفر مرزی، پادگان‌ها و مساجد مختلف تشیع و تسنن و قرائت فاتحه در گلزارهای شهدای جنگ تحمیلی و مدافع اسلام ناب محمدی(ص) سطح استان از دیگر برنامه‌های سفر 9 روزه این کاروان به استان است که به همراه پرچم بارگاه علی ابن موسی الرضا(ع) به این اماکن رفته و در ترویج فرهنگ رضوی گام برمی‌دارند.
 وی در ادامه به برگزاری نمایشگاه خدمات و دستاوردهای دفتر نمایندگی آستان قدس در سیستان و بلوچستان اشاره کرد و افزود: به منظور آشنایی بیش از پیش مردم با خدمات آستان قدس، نمایشگاه دستاوردها و فعالیت کانون های مختلف خادمیاری از فردا در دبستان شهید چمران زاهدان دایر شده و عموم مردم می توانند از آن بازدید کنند.
 وی تاکید کرد: تاکنون در 20 شهرستان استان کانون های خادمیاران آستان قدس تشکیل شده که مسئولان این کانون‌ها حکم رابط آستان در شهرستان‌ها را بر عهده دارند و با تلاش‌های انجام شده شبکه خادمیاران رضوی با 3000 عضو در استان تشکیل شده و خدمت 2000 نفر آنها با تکمیل پرونده فعال شده است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود