تهیه 100 جهیزیه برای نوعروسان نیازمند توسط خیّران آستان قدس در خراسان شمالی

۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۵:۰۳
مسئول غرفه کانون خادمیاری خیرین و حمایت های مالی گفت: خیرین رضوی در قالب خادمیار کمر همت بر حمایت از نیازمندان بستند.
به گزارش آستان نیوز، درویشی، مسئول غرفه خیرین و حمایت های مالی به خبرنگار ما گفت: مهمترین هدف از راه اندازی این غرفه شناسایی خیرین، معرفی اهداف کانون، شناسایی نیازمندان و بازدید از محل زندگی و ارائه خدمات مناسب به آن ها است.
وی از تهیه 100 جهیزیه برای نوعروسان نیازمند توسط خیران آستان قدس خبر داد.
درویشی افزود: در واقع وظیفه اصلی ما ایجاد پل ارتباطی، سمت وسو دادن کمک ها به سمت نیازهای واقعی محرومین است.
مسئول غرفه خیرین و حمایت های مالی در ادامه ضمن ابراز خرسندی از استقبال خیرین و همشهریان نوعدوست، این غرفه را محلی برای بازگو کردن درددل محرومین و ثبت اعلام آمادگی های مردم جهت خدمت رسانی به قشر مستضعف عنوان کرد.
 درویشی تعداد خانواده های تحت پوشش این کانون را 1280 برشمرد و بیان داشت: با شناسایی در سایر شهرستان ها این رقم افزایش چشمگیری خواهد داشت.
وی اظهارداشت: تهیه جهیزیه برای نوعروسان، تهیه بسته های غذایی به ارزش هر بسته یک میلیون دویست هزار ریال، توزیع صد تن گوشت بین خانواده های نیازمند، رسیدگی ورفع نیازهای ایتام و کودکان بد سرپرست، تهیه بسته های لوازم التحریر برای دانش اموزان، معرفی و تامین هزینه های معالجه درمان بیماران به پزشکان و بیمارستان ها، تهیه عینک برای محرومینی که مشکل بینایی دارند، تهیه لوازم خانگی از جمله فرش و تلوزیون، تعمیر خانه های محرومین، تهیه و اهداء آبگرمکن، اطعام  افطاری در تمام شب های ماه مبارک در مناطق محروم، تهیه غذای گرم و توزیع آن بین نیازمندانی که از خوردن حتی یک وعده غذای گرم محرومند و تامین غذاهای مقوی برای کودکانی که دچار سوء تغذیه هستند از جمله خدمات این کانون است.
درویشی با بیان این مطلب که اگر ما نیاز محرومین را برطرف نماییم امام مهربانی ها دستگیر ما در زندگیمان خواهد بود، بیان داشت: کمک ها هرچند اندک و مبالغ هرچند کم می تواند دریایی از محبت بیکران جهت رفع فقراز اقشار محروم جامعه گردد.
وی ایجاد نمایندگی آستان قدس در خراسان شمالی را موهبتی بزرگ در عرصه خدمت رسانی به محرومین دانست به طوری که در همه عرصه های نیاز، نیازمندان به لطف امام رئوف علیه السلام و با کمک خادمیاران این عرصه تا حد زیادی توانسته ایم برطرف کننده نیاز محرومین واقعی استانمان باشیم.
شایان ذکر است نمایشگاه فرهنگی، خدماتی «رواق رضوی» توسط خادمیاران امام رضا(ع) در شهرستان بجنورد و همزمان با دهه کرامت برپا شده است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود