همزمان با دهه کرامت،

ارائه 88 هزار «خدمت کریمانه» به محرومان سمنانی توسط خادمیاران رضوی

۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۱۹:۴۲
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سمنان گفت: همزمان با دهه کرامت 88 هزار «خدمت کریمانه» توسط خادمیاران رضوی به محرومان استان ارائه می‌شود.
به گزارش آستان نیوز، علی‌رضا خسروی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که به‌ منظور تشریح برنامه‌های دهه کرامت در دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در سمنان برگزار شد، اظهار کرد: در این ایام مبارک هشت برنامه اصلی و 22 برنامه فرعی برگزار خواهد شد که جشن‌های «زیر سایه خورشید» یکی از برنامه‌های اصلی این دفتر نمایندگی در استان است.
وی ادامه داد: برنامه فرهنگی، خدماتی «رواق رضوی»، ایستگاه کتاب و کتاب‌خوانی، استقرار ایستگاه فرهنگی «رایت رضوی»، اطعام‌دهی رضوی و تهیه و توزیع فیش غذا بین مناطق محروم، تشریح فعالیت خادمیاران برای مردم و ... از جمله شاخص‌ترین برنامه‌های تدارک دیده‌شده در این ایام است.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سمنان با اشاره به ارائه خدمات به مردم به‌ویژه محرومان به عشق امام رضا(ع) از سوی خادم‌یاران در روزهای پیش‌رو بیان کرد: در این ایام، 88 هزار خدمت در بخش‌های مختلف به مردم ارائه خواهد شد که مهم‌ترین آنها، پخت و توزیع غذا، خدمات ایاب و ذهاب، سرکشی از خانواده بیماران، تعمیر لوازم منزل افراد نیازمندان و خرید ملزومات ضروری اقشار مستضعف و نیازمند است.
مسئول برگزاری جشن‌های مردمی «زیر سایه خورشید» در استان سمنان نیز در این نشست خبری از برگزاری بیش از 100 برنامه فرهنگی، اجتماعی ویژه دهه کرامت در این استان خبر داد و گفت: همزمان با آغاز دهه کرامت، برنامه‌های متعددی با مشارکت خادمیاران رضوی در استان برگزار می‌شود.
 
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود