خدمات خادمیاران آستان قدس به محرومین مازندرانی تشریح شد

۱۳۹۸/۰۴/۱۴ - ۲۲:۱۰
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در مازندران در سخنرانی پیش از خطبه‌های شهرستان ساری خدمات خادمیاران آستان قدس به محرومین مازندرانی را تشریح کرد.
  به گزارش آستان نیوز، محمداسماعیل امامزاده، نمایندگی آستان قدس رضوی در مازندران در سخنان پیش از خطبه‌های شهرستان ساری به مناسبت دوازدهمین سال فعالیت جشن‌های زیر سایه خورشید و ویژه برنامه‌های دهه کرامت گفت: این جشن‌ها با حضور چهار کاروان از خادمان رضوی و نیز با بیش از 250 عنوان برنامه در 18 شهرستان، 25 شهر و50 روستای مازندران برگزار می‌شود.
وی افزود: 60 مجموعه فرهنگی شامل موسسات فرهنگی، هیئت‌ها و جوانان مردمی برنامه‌های زیرسایه خورشید را اجرا کرده و همه فعالیت‌های آستان قدس رضوی در کشور و مازندران و همچنین دهه کرامت با همت نیرو‌های مردمی انجام می‌شود.
امامزاده ادامه داد: همچنین پارسال 150 هزار نفر از برنامه‌های زیرسایه خورشید بهره‌مند شدند.
مدیرنمایندگی آستان قدس تصریح کرد: ویژه‌برنامه‌های چون آرام جان، حضور خادمان در بیمارستان ها، پیام رهایی، حضور در زندان ها، تکریم خدمتگزاران، دیدار خادمان با ائمه جمعه و مدیران، حضور در مراکز تولیدی از جمله برنامه‌های جشن‌های زیرسایه خورشید در استان است.
وی گفت: نمایشگاه رواق رضوان در 8 شهرستان مازندران با شعار محوری «خدمت کریمانه و مهربانی به رسم اهل بیت(ع)» شامل ساری، بهشهر، قائم شهر، بابل، آمل، بابلسر، نور و فریدونکنار برپا می‌شود.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در مازندران افزود: برنامه‌های نمایشگاه رواق رضوان در مصلی، بقعه متبرکه و بوستان‌های شهر‌های نام برده شده شامل احکام، مشاوره، معارف رضوی، ایستگاه و بازی‌های کودکان، ایستگاه خدمات رسانی سلامت، عرضه ۱۰۰عنوان کتاب با موضوع امام رضا علیه السلام، تجلیل از خادمان، نقد کتاب، جشن رونمایی از کتاب، تئاتر، شعرخوانی، آرایشگاه و عکاسی صلواتی و … از ساعت ۱۷تا۲۲، برگزار خواهد شد.

48 هزار خانوار محروم مازندرانی زیرپوشش آستان قدس
امامزاده گفت: از جمله برنامه‌های انجام شده توسط خادمیاران دفتر آستان قدس رضوی مازندران در سه سال گذشته می‌توان به ارائه خدمات به ۴۸هزار خانوار، توزیع ۱۹۱هزار سبدکالا، ۴هزار و ۳۷۸فقره کمک نقدی به خانواده‌های نیازمند و محروم، تهیه جهیزیه برای ۳۱۵نوعروس، تامین داروی۹۳۰بیمار، بهسازی و نوسازی ۱۳۵مسکن خانواده‌های محروم، اعزام هزار و ۴۶۱ مستمند ۴۰سال به بالا برای نخستین بار به مشهد مقدس، اعزام ۲۱ گروه جهادی برای یاری رساندن به سیلزدگان اشاره کرده و در این مدت با کمک خیران نیک اندیش استان ۱۴میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان هزینه خدمات رسانی شد.
 
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود