تقدیر فرمانده انتظامی خراسان شمالی از برپایی طرح فرهنگی، خدماتی«رواق رضوی»

۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۰:۱۰
فرمانده انتظامی خراسان شمالی در دیدار خادمیاران رضوی گسترش فرهنگ ارزشمند دینی را نیاز فرهنگی امروز جامعه عنوان کرد.
سردار علیرضا مظاهری، فرمانده انتظامی خراسان شمالی در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز در بجنورد ضمن تبریک فرا رسیدن دهه کرامت، گسترش فرهنگ ارزشمند دینی را نیاز فرهنگی امروز جامعه عنوان کرد و گفت: دهه کرامت فرصت مناسبی برای تحقق بخشی از این مهم در جامعه است.
وی افزود: باید با اجرای برنامه های فرهنگی مفید و تأثیرگذار بتوانیم فرهنگ ارزشمند اسلامی را گسترش دهیم.
فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: همجواری با امام رضا(ع) فرصتی مغتنم برای عرض ارادت و خدمت مردم خراسان شمالی به آن حضرت است که باید هر چه بهتر از آن استفاده کرد.
سردار مظاهری با بیان اینکه در حال حاضر یکی از مهمترین موضوعات در دست اقدام دشمن ضربه زدن به اعتقادات مردم به ویژه نسل جوان است، افزود: باید با تأسی از سیره و منش امامان به ویژه امام رضا(ع) که افتخار تمامی ملت ایران است، بتوانیم گرایش مردم به سمت و سوی فرهنگ مخرب غرب را کاهش دهیم.
سردار مظاهری برپایی نمایشگاه های فرهنگی به ویژه نمایشگاه «رواق رضوی» در این دهه را بسیار ارزشمند دانست و اظهارداشت: این حرکت، شروع خوبی برای مقابله با تهاجم نرم دشمن و گسترش مفاهیم دینی و اعتقادی در قالب هنر و فرهنگ است.
وی ایجاد طرح خادمیاری امام رضا(ع) در استان های کشور را حرکت بسیار موثر و ارزشمندی برای خدمت سیل مشتاقان به آن حضرت دانست.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود