۱۳۹۸-۰۲-۲۴
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اصفهان خبر داد،

اطعام روزانه 16 هزار روزه‌دار اصفهانی در طرح «سفره افطار امام رئوف(ع)»

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اصفهان گفت: در ایام ماه مبارک رمضان 16 هزار روزه‌دار اصفهانی در طرح «سفره افطار امام رئوف» اطعام می‌شوند.
سید رضا مرتضوی در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز، ابراز کرد: به همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اصفهان و به مناسبت ماه پر برکت رمضان طرح «سفره افطار امام رئوف» به مدت 8 شب در اصفهان برپا می‌شود.
وی با بیان اینکه در این طرح سفره‌های افطار در 8 مسجد سطح شهر به صورت ثابت و در 8 منطقه نیز به صورت سیار برپا می‌شود، عنوان کرد: در این سفره‌ها هر شب 16 هزار روزه‌دار اطعام خواهند شد.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اصفهان بیان کرد: کارت‌های دعوت این افطاری‌ها یک‌روز قبل توسط خادمیاران رضوی در مناطق مختلف همچون بیمارستان‌ها، بهزیستی، درب منازل، مناطق حاشیه شهر، مساجد و ... توزیع می‌شود.
وی در ادامه به برپایی محافل قرآنی در این ماه بابرکت اشاره و عنوان کرد: محافل انس با قرآن کریم هر روز در 21 شهرستان که دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی در آن‌ها فعال است، برپا می‌شود.
مرتضوی گفت: همچنین محفل قرآنی که به همت رابط دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی شهرستان برخوار در امامزاده نرمی برگزار می‌شود، نیز به صورت زنده از شبکه آموزش پخش خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود