امام جمعه بجنورد:

خادمیار رضوی باید رفتار و گفتارش رنگ و بویی امام رضایی داشته باشد

۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۲۳:۴۰
امام جمعه بجنورد در جمع خادمیاران رضوی با اشاره به اهمیت خدمت به اهل‌بیت(ع) گفت: خادمیار رضوی باید رفتار و گفتارش رنگ و بویی امام رضایی داشته باشد.
به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام یعقوبی در نشست شورای هماهنگی خادمیاران دفتر نمایندگی آستان قدس در خراسان شمالی اظهار کرد: به دلیل آنکه اهل‌بیت(ع) خود نور هستند، کسی که به این بزرگان وصل شود کار و رفتارش تجلی نور اهل‌بیت(ع) خواهد شد.
وی اهل‌بیت(ع) را کریم دانست و افزود: کسی که با اهل‌بیت(ع) ارتباط داشته باشد کرامت اخلاقی و رفتاری را از اهل‌بیت(ع) یاد می‌گیرد.
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی ضمن تاکید بر اهمیت دفاتر نمایندگی آستان قدس در کشور افزود: مردم به وسیله دفاتر نمایندگی آستان قدس به امام رضا(ع) نزدیکتر می‌شوند و کمک‌های مادی و معنوی که این دفاتر به مردم می‌کنند محبت عمیق و ریشه‌داری را دل مردم خواهد داشت.
حجت الاسلام یعقوبی با بیان نقش خادمیاران رضوی تاکید کرد: خادمیار یعنی‌ کسی که رفتار و گفتارش رنگ و بویی امام رضایی داشته باشد، زیرا این رفتار باعث می‌شود فرهنگ محبت به امام(ع) گسترش بیابد و ارتباط بین مردم و امام رضا(ع) تنگاتنگ شود.
شایان ذکر است در پایان این دیدار، محمد اکبرزاده، مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس در خراسان شمالی به تشریح برنامه‌های اجرایی دهه کرامت در سطح استان پرداخت و از آمادگی گسترده خادمیاران رضوی برای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن جشن‌های ایام میلاد امام رضا(ع) خبر داد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود