۱۳۹۸-۰۲-۰۵

خودسازی پیش زمینه عمل به بیانیه گام دوم انقلاب است

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی گفت: خودسازی قدم اول در بیانیه گام دوم انقلاب است و باید اصلاح را از خودمان شروع کنیم.
حجت الاسلام اکبر نوروز نژاد مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی در همایش طلایه داران امر به معروف ونهی از منکر با موضوع تبیین بیانیه گام دوم انقلاب که صبح امروز در سالن جلسات دفتر امام جمعه شهرستان میاندوآب برگزار شد، با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: بیانیه گام دوم رهبری به دستاوردهای انقلاب اشاره کرده است و باید بدانیم قدم اول در عمل به این بیانیه خودسازی است و باید اصلاح نفس را از خودمان شروع کنیم.
وی اعلام کرد: امر به معروف و نهی از منکر سفارش قرآن و اهل بیت علیهم السلام بوده و این امر اساس و مبنای دین است و همانطور که می دانیم امام حسین(ع) علت و فلسفه قیام خود را اصلاح امت بیان کرد.
وی ادامه داد: پرداختن به جامعه و تقویت آن عمل بعدی در بیانیه گام دوم انقلاب است و باید اصلاحات را در جامعه انجام دهیم.
نوروزنژاد تاکید کرد: باید جامعه را به سوی نور هدایت کنیم و ما مسئول هستیم زیرا جامعه به تبع ما اصلاح می شود.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی اظهار داشت: تمامی ارزش اسلامی و انسانی برای ما معروف است و باید تبلیغ کنیم و هر چیزی ضد ارزش بوده، منکر است.
نوروز نژاد بیان کرد: در مقابله با فساد اداری و رشوه خواری حساسیت نشان دهیم و باید امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه نهادینه سازی کنیم.
وی تاکید کرد: در بحث امر به معروف و نهی از منکر باید به تمامی جوانب نگاه کنیم و باید بدانیم سکوت در مقابل منکرات جایز نیست.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی در پایان گفت: در بحث امر به معروف و نهی از منکر باید دلسوزانه و خیرخواهانه انجام وظیفه کرد و این بحث یک امر تخصصی و مهارتی است.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود