مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان آذربایجان غربی:

رسیدگی به محرومان و ترویج فرهنگ رضوی، مأموریت‌ اصلی و محوری دفاتر آستان قدس رضوی است

۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۵:۴۷
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان آذربایجان غربی گفت: رسیدگی به محرومان و ترویج فرهنگ رضوی، مأموریت‌ اصلی و محوری دفاتر آستان قدس رضوی است.
به گزارش آستان نیوز، حجت‌الاسلام اکبر نوروزنژاد در نشست فصلی رابطین شهرستان‌های دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی در جمع مدیران کانون های خادمیاری دفتر آستان قدس رضوی، با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان گفت: امیدواریم خداوند متعال توفیق بهره‌مندی از فیوضات این ماه را شامل حال همه مؤمنین و مسلمانان بگرداند.
وی با تأکید بر ادامه جلسات نشست فصلی رابطین خادمیاری در شهرستان‌ها، اظهار کرد: برنامه‌ریزی و فعالیت‌های استانی منطبق بر دستورالعمل‌های ابلاغی از مشهد مقدس است.
نوروزنژاد در ادامه با اشاره به دیدار اخیر مدیران دفاتر نمایندگی آستان قدس در استان‌های کشور با تولیت آستان قدس رضوی در مشهد مقدس، گفت: باید دغدغه و جدیت بیشتری نسبت به اهداف آستان قدس رضوی در زمینه نهضت فرهنگی و کمک به محرومین و مستضعفین در استان داشته باشیم.
وی به متمرکز بودن جمع‌آوری وقف و نذورات رضوی تأکید کرد و گفت: جمع‌آوری وقف و نذورات باید بر اساس چارچوب ابلاغی آستان قدس و در حساب متمرکز که از سوی آستان قدس رضوی معرفی شده است، جمع‌آوری شود.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی افزود: در زمینه نذورات باید زمینه‌ای را فراهم کنیم تا خیران بتوانند با نیت‌های مختلف و در عرصه‎های گوناگون نذورات خود را ارائه دهند.
وی تصریح کرد: یکی از مأموریت‌های اصلی و محوری آستان قدس رضوی رسیدگی به محرومان است، از این رو باید تمام فعالیت‌های خود را با محوریت محرومیت‌زدایی دنبال کنیم.
نوروزنژاد در ادامه افزود: به وضع موجود نباید قانع باشیم و همواره باید برای خدمت‌رسانی بهتر و متناسب با شأن امام رضا(ع) در جهت خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی برنامه‌ریزی و همفکری کنیم.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی با تأکید بر اهمیت فعالیت خادمیاران رضوی در ماه مبارک رمضان، گفت: در بحث فرهنگی و محرومیت‌زدایی در ماه مبارک رمضان اهتمام ویژه‌ای داشته باشیم.
وی با بیان اینکه 25 عدد عقیقه که بین شهرستان بر اساس وسعت و جمعیت تقسیم شده است تأکید کرد: تقسیم‌بندی این عقیقه‌ها در وزن یک کیلو و بین نیازمندان استان توزیع خواهد شد.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی گفت: ساماندهی کانون‌ها در مجموعه آستان قدس رضوی موجب افزایش بازدهی مطلوب و مثبت در رسیدن به اهداف می‌شود.
حجت‌الاسلام نوروزنژاد با تبیین وظایف و حیطه فعالیت هر یک از معاونت‌های خادمیاری تصریح کرد: آشنایی با حیطه وظایف و ارتباط هریک از اعضای کانون‌های خادمیاری با معاونت مرتبط موجب هم‌افزایی و همدلی در راستای تحقق اهداف کلان آستان قدس رضوی می‌شود.
در پایان جلسه هر یک از رابطین و معاونین خادمیاری گزارشی از فعالیت‌ها، نظرات و پیشنهادات خود را ارائه کردند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود