دهه کرامت؛ زمانی مناسب برای اشاعه فرهنگ رضوی است

۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۳:۰۵
مسئول کانون بانوان دفتر آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی گفت: امروزه مهمترین راه مقابله با آسیب های اجتماعی و فرهنگی اشاعه فرهنگ اهل بیت(ع) بخصوص سیره امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) در جامعه اسلامی است.
فریبا ابراهیمی در گفتگو با آستان نیوز با تبریک دهه کرامت اظهار داشت: دهه کرامت از ایام با برکت در جامعه ما است که با استفاده از آن می توان فرهنگ رضوی و فاطمی را در جامعه گسترش داد.
مسئول کانون بانوان دفتر آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی گفت: باید به گونه ایی رفتار کنیم که فرهنگ رضوی را در جامعه گسترش دهیم و این امر به واسطه همه خادمان و خادمیاران حرم مطهر رضوی (ع) انجام خواهد.
وی با بیان اینکه خدمت به امام رضا(ع) و دوستداران اهل بیت (ع)سرمایه گذاری معنوی است، ادامه داد: امروزه مهمترین راه مقابله با آسیب های اجتماعی وفرهنگی اشاعه فرهنگ اهل بیت(ع) بخصوص سیره امام رضا(ع)و حضرت معصومه(س) در جامعه اسلامی است.
ابراهیمی با اشاره به برنامه های دهه کرامت توسط کانون بانوان دفتر آستان قدس رضوی در استان گفت: برگزاری جشن ویژه دختران کودک و نوجوان، برگزاری کارگاه نقاشی با موضوع امام رضا(ع)،برگزاری کارگاه ایجاد خلاقیت با حضور دختران کودک و نوجوان با همکاری والدین، دیدار دختران جوان با نماینده ولی فقیه در استان با عنوان" نشست برهان" از جمله برنامه های دهه کرامت است.
مسئول کانون بانوان دفتر آستان قدس رضوی دراستان ادامه داد: برگزاری همایش پیاده روی ویژه با نوان با عنوان " دختران آفتان" و برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی با عنوان ایجاد نشاط در دختران از دیگر برنامه های این کانون در دهه کرامت است.
وی ادامه داد: همه برنامه های فرهنگی، مذهبی و ورزشی به منظور اشاعه فرهنگ رضوی و سیره امام رضا(ع)در سطح جامعه بخصوص در دختران جوان و نوجوان است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود