در روز دوم از دهه کرامت رضوی؛

کاروان «زیر سایه خورشید» وارد اصفهان شد

۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۰۳:۵۹
کاروان خادمان رضوی در قالب کاروان زیر سایه خورشید در روز دوم از دهه کرامت وارد اصفهان شدند.
به گزارش آستان نیوز، دو گروه از خادمان رضوی به منظور فراهم کردن شرایط زیارت از راه دور به شهرستان های مختلف استان اصفهان سفر کردند.
شهرهای مختلف اصفهان همانند سال های گذشته در دوازدهمین جشنواره مردمی زیرسایه خورشید، میزبان خادمان حرم مطهر رضوی است تا از طریق برگزاری این جشنواره و حضور خادمان بارگاه منور رضوی در شهرهای مختلف و در میان مردم، امکان زیارت از راه دور ایجاد شود.
امسال نخستین بار است که این جشنواره در اصفهان با مسئولیت رهپویان وصال اصفهان و همکاری شبکه جوانان رضوی برگزار می‌شود.
کاروان خادمان رضوی که در چهاردهم تیر وارد اصفهان شده اند، تا بیستم ماه جاری در شهرستان های مختلف این استان حضور خواهند داشت.
برگزاری جشن‌های عمومی با حضور مردم، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، تقدیر از ۸ نفر از جانبازان، حضور در بیش از ۱۰ امامزاده اصفهان، دیدار با ۶ نماینده ولی فقیه و امام جمعه در استان، بازدید از ۵ زندان استان و سرکشی از صنایع و کارخانجات از جمله برنامه‌های این کاروان برای اقشار مختلف جامعه است.
کاروان خادمان رضوی در صدد است با حضور در نقاط مختلف استان اصفهان شرایطی را فراهم آورند تا تمامی افرادی که امکان حضور در حرم رضوی را به ویژه در ایام دهه کرامت ندارند، بتوانند از این طریق از فیض زیارت از راه دور برخوردار شوند.
همچنین در شب میلاد امام رضا(ع) هر دو گروه از خادمان رضوی در نقاط مختلف شهر اصفهان حاضر خواهند شد.
ازدواج رضوی و اهدای هدایا به عروس و دامادها یکی دیگر از برنامه‌هایی به شمار می¬رود که با حضور خادمان کاروان زیرسایه خورشید برگزار خواهد شد.
لازم به یادآوری است، مجموعه رهپویان وصال از سال 1386 در اصفهان آغاز به فعالیت کرده و در همان سال نیز به عنوان مجموعه تربیتی نمونه برگزیده شده است.
رهپویان وصال، مجموعه‌ای تربیت محور است که با حضور بیش از ۲۵۰ دانش آموز فعالیت می کند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود